Чорний квадрат. Імпровізація для дорослих

4 квітня 2019, Чт. 20:00
Victory Concert Hall Харків, вул. Карпатська, 95
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на «Імпровізацію для дорослих»?

1. Кожне дітище театру «Чорний квадрат» – це бомба з гумору та несподіванок.
2. Стати учасником унікального проекту.
3. Буде смішно, відверто, дивно та яскраво!

На вас чекає щось розумне, енергійне, непередбачуване й дуже смішне. Усе це про унікальний проект від «Чорного квадрату» – «Імпровізація для дорослих»!

Поєднання традиційного театру, легендарних бродвейських імпровізаційних шоу й інтерактивного спілкування з глядачем. Ви точно ще не бачили такого! А найцікавіше в проекті – це створення постановки тут і зараз.

«Імпровізація для дорослих» – захоплива дія без сценарію. Головні драматурги – глядачі. Саме ви вирішуєте, в яких ролях і де опиняться актори наступної миті. А завданням артистів стає максимально яскравий розвиток ідеї публіки, щоб у результаті вийшов повноцінний витвір мистецтва!

Театр «Чорний Квадрат» існує з 1992 року. І вже майже 30 років він залишається єдиним театром імпровізації в країні. А сьогодні з ростом популярності цього жанру трупа може з гордістю стверджувати: «Чорний квадрат» почав імпровізувати першим в Україні.

Отже, якщо ви хочете посміятися, відпочити й отримати насолоду від швидкості реакції та енергії акторів, а також керувати артистами та реалізувати на них свої фантазії (навіть найсміливіші), то обов'язково приходьте на постановку «Імпровізація для дорослих». Чекаємо на вас!

Схожі події

Кураж Базар This Is America 20 липня 11:00, Сб Кураж Базар This Is America Київ, 19-й павільйон ВДНГ від 150 грн. Кураж Базар This Is America Вже не хочу 20 липня Кураж Базар This Is America 19-й павільйон ВДНГ Придбати Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Armin Van Buuren.25 липня. 25 липня 22:00, Чт Armin Van Buuren.25 липня. Одеса, Нічний клуб Ibiza від 700 грн. Armin Van Buuren.25 липня. Вже не хочу 25 липня Armin Van Buuren.25 липня. Нічний клуб Ibiza Придбати