Чорний квадрат. День театрального гумору

18 липня 2019, Чт. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 190 грн.
від 190 грн.

Про подiю

Чому варто піти на "Чорний квадрат"?

1. Любителі гумору, особливо чорного, зможуть посміятися від душі.
2. «Чорний квадрат», як завжди, чесно і невимушено розкриє найпікантніші та актуальні теми.
3. Вечір, проведений в компанії акторів «ЧК» - це завжди яскраво і незабутньо.

Літній тетр Морвокзал: відверто про «ЦЕ». 18 липня в 20.00 на майданчику Літнього театру Морвокзал відбудеться день театрального гумору від театру-студії «Чорний Квадрат».

Протягом одного вечора «Чорний Квадрат» на майданчику Літнього театру Морвокзал покаже відразу три постановки. «21 хвилина До і Після сексу», «Хто кого хоче» і «Імпровізація для дорослих». Кожен спектакль - окрема іронічна історія про статеві відносини. Так відверто говорити про «це» до Квадрата не наважувався ніхто.

У 1992 році «Чорний квадрат» замахнувся на імпровізацію, в той час практично невідомий і не популярний театральний жанр. Протягом 20 з гаком років це був єдиний театр імпровізації в Україні. Сьогодні театр-студія «Чорний Квадрат» по праву вважається засновником імпровізації в Україні.

«21 хвилина До і Після сексу» - один з найсміливіших і популярних проектів тетра. У цій постановці беруть участь провідні артисти «Чорного Квадрата» - Володимир Шумко та Ірина Гатун Так, мова піде про секс і це буде відверта розмова. Ця історія про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так.

Секс в цьому проекті не стільки популярна тема, скільки спосіб зрозуміти свої відносини зі світом. І, що набагато важливіше, з самим собою. Творці щиро намагаються допомогти кожному глядачеві розібратися в собі, в своїх проблемах, страхах, фобіях, бажаннях, і навіть в фізіології.

Але все ж, хотілося б нагадати, що «До і Після сексу» - це, перш за все вистави для дорослих.

«Хто кого хоче» - спектакль про взаємини між чоловіком і жінкою. Він про випадкових невипадкових зустрічах і дивовижних продовженнях, про охололи почуття, які вимагають радикальних змін. В «Кто кого хоче» говорять про сьогодення і не соромляться у висловах. Вистава етюдна, яскрава, неймовірно смішна, але і лірична одночасно, як і сам Олексій Курилко, який закручує вихор енергії сцени з першої секунди і тримає до останнього моменту. Не поступається Олексію і чудова Ірина Когут.

Імпровізація для дорослих - непередбачувано, яскраво, розумно, смішно, енергійно, відверто, дивно.

«Імпровізація для дорослих» - унікальний проект, який поєднує в собі театр, легендарні Бродвейські імпровізаційні шоу, інтерактивне спілкування з глядачем і - найголовніше - створення вистави тут і зараз.

Це захоплююча дія без сценарію, де головними драматургами стають глядачі. Саме вони вирішують де і в яких ролях опиняться актори в наступну мить. І завдання акторів - максимально яскраво розвинути ідею глядача, щоб отримати повноцінний твір мистецтва.

У проекті беруть участь провідні актори і актриси театру «Чорний Квадрат», резиденти першого імпровізаційного шоу України «Сексуальне Чтиво».

В репертуарі «Чорного Квадрата» багато смішних вистав, за великим рахунком не смішних взагалі немає, але цей спектакль як термоядерна бомба. Після перегляду можливо м'язи вашого обличчя будуть відчувати солодкий біль від невпинного сміху.

Схожі події

Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Польська кров Польська кров 2 Події Польська кров 24.11 - 05.12.2019