Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш!

22 січня 2019, Вт. 19:30
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 359 грн.
від 359 грн.

Галерея

Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш! у Києві - фото №1 Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш! у Києві
Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш! у Києві - фото №2 Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш! у Києві афіша
Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш! у Києві - фото №3 Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш! у Києві квитки
Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш! у Києві - фото №4 Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш! у Києві на concert.ua
Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш! у Києві - фото №5 Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш! у Києві фото
Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш! у Києві - фото №6 Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш! у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Сексом дружбу не зіпсуєш"?

1. "Гаряча" постановка від студії "Чорний квадрат".
2. Цікаві варіації на тему дружби, сексу і сексу по дружбі.
3. Відверта розмова про справжнє кохання у всіх його іпостасях.

Буває так: живеш з людиною в одному під'їзді десятки років, і у вас могло би бути... але не було. Заходиш до нього по-сусідськи а тут ... А буває так: лежиш з людиною в ліжку і думаєш, що у вас Кохання, а виявляється - Дружба.

По суті, спектакль - історії з проекту "До і Після сексу", але не прості, а дружні. Коли люди знайомі вже багато років, і ось з волі випадку або долі у них трапляється! Як це? Чому тільки зараз? Навіщо це треба? І що з цим робити?

Вистава дає відповіді на всі ці запитання і, звичайно, ставить нові. Гостро-сексуальна комедія для дорослих, з ліричним ухилом. Любов, розтягнута в часі, і секс, знайдений через роки.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 39 Подiй Німецький цирк Black and White 22.02 - 21.04.2019 Лускунчик 21 лютого 18:30, Чт Лускунчик Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 21 лютого Лускунчик Одеський театр Опери та Балету Придбати діти ночі 15 березня 19:00, Пт діти ночі Київ, Національна опера України від 150 грн. діти ночі Вже не хочу 15 березня діти ночі Національна опера України Придбати Театр вух. Мої найкращі весняні канікули 01 березня 19:00, Пт Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Вже не хочу 01 березня Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Будинок Кіно Придбати