Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш!

20 листопада 2018, Вт. 19:30
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Сексом дружбу не зіпсуєш"?

1. Нова «гаряча» постановка від студії «Чорний квадрат».
2. Цікаві варіації на тему дружби, сексу і сексу по дружбі.
3. Відверта розмова про справжнє кохання у всіх її іпостасях.

Студія «Чорний квадрат» представляє свіжий погляд на стару тему, який вам гарантовано припаде до душі.

Вистава «Сексом дружбу не зіпсуєш» - це абсолютно новий, іронічний погляд на почуття, яке в усі часи звикли обожнювати, роблячи недосяжним і примарним. Мова, звичайно, про кохання. Ну і трошки про дружбу. І, само собою, про секс. Адже останній - досить таки суттєва складова відносин, що б не говорили різні ханжі.

Спектакль - яскрава замальовка з життя простих людей, які живуть зовсім поруч з нами. Ніякого драматизму, пафосу чи шекспірівських страждань! Виключно тверезий і трошки іронічний погляд на людські взаємини.

Хтось ніяк не може забути шкільну любов, весь час прокручуючи в голові альтернативні схеми розвитку подій: а що, якщо все-таки у нас щось було б? А хтось вже роки ділить ліжко з майже чужою людиною, вірячи, що у них любов. А насправді - всього лише дружба. Але хіба дружба - це мало? А хтось знайомий вже цілу купу років, і уявити собі не може нічого, крім дружби, і ось, як сніг на голову, не тільки валиться непоганий секс, але і починає виникати справжнє кохання.

Ролі в цьому чудовій у своїй безпосередності виставі зіграли: А. Розвяков, К. Хижняк, І. Когут, І. Гатун, Д. Басій, А. Нейолов.

Не пропустіть! Можливо, вас чекає вечір справжніх відкриттів!