Чорний Квадрат. Sexуальне чтиво

29 листопада 2018, Чт. 20:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на шоу «Sexуальне чтиво»?

1. Сюжет створюється просто на ваших очах.
2. Розмови на «дорослі» теми ведуться легко і невимушено.
3. Учасниками шоу стають самі глядачі та «зіркові гості».

Запрошуємо вас на унікальне імпровізаційне шоу театру «Чорний квадрат» - Sexуальне чтиво.

Це живе дійство, історія, яка створюється тут і зараз. А глядачі самі стають учасниками інтригуючих подій. Sexуальное чтиво - це делікатні теми і відверті розмови - про секс, кохання, стосунки. Глядачам надається можливість впливати на хід подій, пропонувати ролі. А талановитим акторам із легкістю вдається втілювати все це в життя.

Жодна вистава не схожа на інші. Це інтригує, вабить, захоплює. Однією з «фішок» шоу є участь запрошеної зірки - відомого музиканта, співака, телеведучого, політика, спортсмена.

В імпровізаціях «Чорного квадрата» себе вже спробували Олександр Педан, Микита Добринін, Василь Вірастюк, Роза Аль-Намрі, Андрій Джеджула, Андрій Колмачевський, Слава Дьомін та Олег Дмитрієв, Арсен Мірзоян, Лаліка, Володимир Дантес і багато інших. Sexуальне чтиво - це гідний аналог імпровізаційних шоу Бродвею, що існує ось уже більше 50 років.

У США цей жанр давно затребуваний і популярний. І тепер оцінити по достоїнству мистецтво імпровізації можуть і кияни. Ласкаво просимо до гри!

Схожі події

Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Ваня Усович. великий StandUp 19 липня 19:00, Пт Ваня Усович. великий StandUp Київ, Bel etage від 270 грн. Ваня Усович. великий StandUp Вже не хочу 19 липня Ваня Усович. великий StandUp Bel etage Придбати Ліга сміху. Кубок чемпіонів 26 липня 21:30, Пт Ліга сміху. Кубок чемпіонів Одеса, Літній театр Морвокзал від 250 грн. Ліга сміху. Кубок чемпіонів Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Кубок чемпіонів Літній театр Морвокзал Придбати Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора 04 липня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Київ, D12 від 400 грн. Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Вже не хочу 04 липня Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора D12 Придбати