Чорний квадрат. Sexуальное чтиво

5 липня 2018, Чт. 19:00
Event Hall Freedom Київ, вул. Фрунзе 134
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві - фото №1 Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві
Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві - фото №2 Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві афіша
Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві - фото №3 Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві квитки
Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві - фото №4 Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві на concert.ua
Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві - фото №5 Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві фото
Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві - фото №6 Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві піти
Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві - фото №7 Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві дивитись
Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві - фото №8 Чорний квадрат. Sexуальное чтиво у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на шоу "Sexуальне чтиво"?

1. Сюжет створюється прямо на ваших очах.
2. Розмови на «дорослі» теми ведуться легко і невимушено.
3. Учасниками шоу стають самі глядачі і «зоряні гості».

Запрошуємо вас на унікальне імпровізаційне шоу театру «Чорний квадрат» - Sexуальне чтиво.

Це живе дійство, історія, яка створюється тут і зараз. А глядачі самі стають учасниками інтригуючих подій. Sexуальное чтиво - це делікатні теми і відверті розмови - про секс, кохання, стосунки. Глядачам надається можливість впливати на хід подій, пропонувати ролі. А талановитим акторам із легкістю вдається втілювати все це в життя.

Жоден спектакль не схожий на інші. Це інтригує, вабить, захоплює. Однією з «фішок» шоу є участь запрошеної зірки - відомого музиканта, співака, телеведучого, політика, спортсмена.

В імпровізаціях «Чорного квадрата» себе вже спробували Олександр Педан, Микита Добринін, Василь Вірастюк, Роза Аль-Намрі, Андрій Джеджула, Андрій Колмачевський, Слава Дьомін та Олег Дмитрієв, Арсен Мірзоян, Лаліка, Володимир Дантес і багато інших. Sexуальне чтиво - це гідний аналог імпровізаційних шоу Бродвею, що існує ось уже більше 50 років.

У США цей жанр давно затребуваний і популярний. І тепер оцінити по достоїнству мистецтво імпровізації можуть і кияни. Ласкаво просимо до гри!

Інші дати

Схожі події

Лебедине озеро. Раду Поклітару 19 вересня 19:00, Ср Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 19 вересня Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Господин хороший 29 жовтня 19:00, Пн Господин хороший Театр музкомедії, Одеса від 680 грн. Господин хороший Вже не хочу 29 жовтня Господин хороший Театр музкомедії Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Серенада Сонячної долини 21 вересня 19:00, Пт Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Серенада Сонячної долини Вже не хочу 21 вересня Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати