Чорний квадрат. Topless. Все включено

25 червня 2019, Вт. 19:30
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 149 грн.
від 149 грн.
Обрати квиток

Галерея

Чорний квадрат. Topless. Все включено у Києві - фото №1 Чорний квадрат. Topless. Все включено у Києві
Чорний квадрат. Topless. Все включено у Києві - фото №2 Чорний квадрат. Topless. Все включено у Києві афіша
Чорний квадрат. Topless. Все включено у Києві - фото №3 Чорний квадрат. Topless. Все включено у Києві квитки
Чорний квадрат. Topless. Все включено у Києві - фото №4 Чорний квадрат. Topless. Все включено у Києві на concert.ua
Чорний квадрат. Topless. Все включено у Києві - фото №5 Чорний квадрат. Topless. Все включено у Києві фото

Про подiю

Від творців бестселерів «Чорного Квадрата» - «А-ля кобеля...» і «Роздягайся - будемо... говорити!» - легка, гостро-еротична і сексуально-відверта комедія.

Троє старих друзів вирішують зустріти Новий Рік на босу ногу, і напередодні свята компактним «косяком» перелітають в теплі краї, щоб... зробити спринтерський забіг! Адже за сім днів потрібно встигнути... познайомитися, пофліртувати, спокусити, посваритися, помиритися і знову... спокусити. І так - по кілька разів!
Що може остудити перспективи цієї палаючої путівки? Жінки! Вступивши в гостру хімічну реакцію з чоловічою статтю, вони видають суцільні чудеса логіки, бенефіси істерик, і парубоцька вечірка моментально закінчується. Починається холодна міжстатева Війна на Вогненному Єгипетському піску.
Три пари, три історії - і в кожному випадку невідомо, хто переможе в цьому протистоянні сили і ніжності. А точніше - чи буде кому святкувати цю саму перемогу?! Що поробиш: любов часто грає з нами злі жарти. Любов - сама несерйозна з серйозних речей у цьому світі.
Дотепний, але глибокий. Про секс, але без перебору. З витончено оголеними жінками і з елегантно одягненими чоловіками. Ті, хто не може прямо зараз взяти і поїхати на відпочинок - не сумуйте: ми привезли відпочинок до вас!