Червона шапочка (балетні студія С. Антиповой)

4 серпня 2019, Нд. 12:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Червона Шапочка»?

1. «Червона Шапочка» – улюблена казка кількох поколінь.
2. Юні зірочки балету пожвавлять класичний сюжет.
3. Зустріч із театром – завжди море яскравих вражень і позитивних емоцій.

Одеський оперний театр запрошує на балет «Червона Шапочка». Подорож у світ улюблених казок – це завжди незабутньо, приходьте!

До вашої уваги – балет на 2 дії за мотивами однойменного твору Шарля Перро на музику Людвіга ван Бетховена, Адольфа Адана, Джузеппе Верді, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Шарля Гуно, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса. На сцені – талановиті артисти балетної студії Світлани Антипової.

Постановка подарує приємні враження публіці різного віку. Адже мова танцю і красива музика здатні наповнити дозвілля кожного позитивними емоціями.

На сцені оживуть усім знайомі образи, створені казкарем Перро: Червона Шапочка, її бабуся, хитрий вовк і сміливі мисливці. Пригоди маленької героїні викличуть величезний інтерес у юних глядачів, а дорослу публіку проведуть у чудовий світ дитинства.

Художній керівник постановки – заслужена артистка України Світлана Антипова.
Тривалість вистави – 1 година 40 хвилин, з антрактом.

Запрошуємо юних глядачів на знайомство з барвистим і вишуканим мистецтвом балету!

Інші дати

Червона шапочка (балетні студія С. Антиповой)

28 серпня 2019 11:00

Одеський театр Опери та Балету, Одеса

Перейти до опису
від 30 грн.

Схожі події

Народження балерини 27 серпня 13:00, Вт Народження балерини Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Народження балерини Вже не хочу 27 серпня Народження балерини Одеський театр Опери та Балету Придбати Червона Шапочка Червона Шапочка 1 Подія Червона Шапочка 28.08 - 28.08.2019 Білосніжка і сім гномів 01 вересня 12:00, Нд Білосніжка і сім гномів Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Білосніжка і сім гномів Вже не хочу 01 вересня Білосніжка і сім гномів Одеський театр Опери та Балету Придбати Єдина планета Єдина планета 18 Подiй Єдина планета 25.08 - 31.08.2019