Червона скрипка

12 квітня 2020, Нд. 19:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 650 грн.
від 650 грн.
Обрати квиток

Галерея

Червона скрипка у Києві - фото №1 Червона скрипка у Києві
Червона скрипка у Києві - фото №2 Червона скрипка у Києві афіша
Червона скрипка у Києві - фото №3 Червона скрипка у Києві квитки
Червона скрипка у Києві - фото №4 Червона скрипка у Києві на concert.ua

Про подiю

12-го квітня у київському Freedom Hall можна буде почути та побачити ту саму «Червону скрипку» Антоніо Страдіварі. Один з найдорожчих та відомих інструментів у світі тепер завітає з концертом і в столицю України.

«Червона скрипка» - шедевр серед музичних інструментів

Знавці музичної історії неодноразово чули про «Червону Скрипку» чи «Скрипку Мендельсона». Про її чарівне звучання ходять легенди, а її історія не може залишити байдужим нікого. Довгий час інструмент вважався загубленим. Потім став чимось містичним, винятковим.

У основі інструмента - структура, лак та матеріал, які відрізняються від аналогів у інших скрипках. Це дає «Червоному Мендельсону» змогу звучати по-іншому, створювати вібрації, які ще з більшою силою підкорюватимуть слухачів. Саме тому варто відвідати концерт. Такої скрипки ви не почуєте більш ніде.

Солістка та оркестр

Елізабет Піткерн – власниця «Мендельсона» та чудова скрипалька. Вона гастролює по світу та щедро дарує людям унікальне звучання свого інструменту. Ії запрошують найбільші сцени планети, серед яких Карнегі-Холл, Лінкольн-Центр та інші.

Зараз Елізабет та ії таємничу скрипку можна буде почути і у Freedom Hall. Акомпанує їй єдиний в Україні Харківський Молодіжний академічний симфонічний оркестр - «Слобожанський». Під орудою диригента Сергія Лихоманенко, оркестр побудує чарівний місток між глядачами та загадковим світом одного з найбільших шедеврів Антоніо Страдіварі.

Оскароносний фільм «Червона скрипка»

Справжня популярність до цього інструменту прийшла після зйомок однойменного фільму. В ньому відображається історія скрипки, яка, у справжньому житті, була дуже довго покрита таємницею. Саме цей фільм розказав широкому загалу про такий чудовий та історично цінний інструмент.

Зараз почути «Червону Скрипку» можна наживо. Квитки від 650 гривень.