Чотири причини вийти заміж

від 60 грн.

Про подiю

Вистава «Чотири причини вийти заміж» у Києві. Київський театр драми та комедії представляє постановку в жанрі комедії про любов «Чотири причини вийти заміж».

Чому варто піти на виставу «Чотири причини вийти заміж» у Києві?

1. Цікавий сюжет і яскраві враження.
2. Одвічна тема любові, яка ніколи не втратить своєї актуальності.
3. Блискуча гра чудових акторів.

Вистава «Чотири причини вийти заміж» у Києві

Запрошуємо вас до Київського театру драми та комедії на постановку в жанрі комедії про любов за п'єсою американського драматурга Річарда Баєра – «Чотири причини вийти заміж». Вистава про взаємини чоловіків і жінок і про те, як часом складно поміняти стійкі переконання.

Захоплива комедія про любов у Київському театрі драми та комедії

У центрі сюжету – історія взаємин Христини та Германа. Вона – рік тому втратила чоловіка. Він – друг сім'ї й теж вдівець. А далі починається цікаве: Герман намагається зупинити наміри Христини переїхати в інше місто та пропонує їй заміжжя. Для цього чоловік наводить чотири вагомих аргументи. Що ж переможе: переконання Христини або вплив Германа?

Режисер – Андрій Крітенко.
Керівник постановки – Едуард Митницький.
Актори – Світлана Золотько, Олександр Ганноченко, Сергій Солодов, Сергій Петько, Олександр Комаренко.

Мова вистави – російська.

Тривалість – 2 години, з антрактом.

Де купити квитки на виставу «Чотири причини вийти заміж» у Києві?

Швидко оформити квитки на виставу «Чотири причини вийти заміж» у Київському театрі драми та комедії ви можете на сайті Concert.ua. Дивіться повну афішу подій Києва.

Інші дати

Чотири причини вийти заміж

02 вересня 2020 19:00

Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Київ

Перейти до опису

Схожі події

Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати Севільський цирульник 13 серпня 19:00, Чт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 13 серпня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Перлини світового балету 16 серпня 19:00, Нд Перлини світового балету Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Перлини світового балету Вже не хочу 16 серпня Перлини світового балету Одеський театр Опери та Балету Придбати Естрадне шоу-ревю 12 серпня 20:00, Ср Естрадне шоу-ревю "Атака клоунів" Одеса, Літній театр від 100 грн. Естрадне шоу-ревю Вже не хочу 12 серпня Естрадне шоу-ревю "Атака клоунів" Літній театр Придбати