24-pay-mark Created with Sketch.

Chico & Qatoshi

від 390 ₴
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Концерт гурту CHICO & QATOSHI у Вінниці відбудеться 28 жовтня 2024 року о 19:00 в Академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

Чому варто піти на концерт гурту CHICO & QATOSHI у Вінниці?

  1. Яскраві й талановиті виконавці.
  2. Улюблені розривні треки з топ-чартів.
  3. Незабутня подія для гарного настрою.

Концерт гурту CHICO & QATOSHI у Вінниці

Творча співпраця Миколи Сопронюка (QATOSHI) та Романа Коваленка (CHICO) вилилася у відомий всім проєкт CHICO & QATOSHI. Виконавці здобули широку популярність завдяки хіту «Допоможе ЗСУ». Трек став трендом Tik-Tok у 2022-му році та набрав більше 7 мільйонів переглядів на YouTube, посівши топові місця в популярних музичних чартах. Творчість хлопців сповнена позитивної енергії та віри у світле майбутнє. Сьогодні колектив веде активну творчу діяльність та виступає з благодійними концертами в різних містах України.

Потужні пісні, які знає кожен: CHICO & QATOSHI на вінницькій сцені

«Ластівки, ластівки… ромашки, ромашки…» Прості й зрозумілі кожному рядки вже зриваються з губ, чи не так? – Тож приходьте і заспівайте яскраві треки «Допоможе ЗСУ», «Ластівки», «Панночка», «Душі» й багато інших патріотичних, душевних та запальних композицій в унісон з улюбленими CHICO & QATOSHI! Цей осіній вечір стане незабутнім. Побачимось!

Де купити квитки на концерт гурту CHICO & QATOSHI у Вінниці?

Не зволікайте і купуйте свій квиток до вражень онлайн на сайті Concert.ua!