2 лютого 2019, Сб. 18:00
Національний Палац Ніколае Сулака Кишинів, вул. О. Пушкіна, 21
від 600 грн.
від 600 грн.

Про подiю

2 лютого 2019 о 18:00 в Національному палаці ім. Миколи Сулак виступить легендарна група "Чиж & Сo". Не пропустіть це знакова подія! 25 років на сцені! Легендарний концерт, на якому прозвучать всі хіти!

"Чиж & Co" - один з найбільш «народних» блюзових колективів на вітчизняній сцені! Ця «народність» визначається не нагородами або званнями, а тим, що пісні, написані Сергієм Чігракова, знають, люблять і співають всі. Пісні Чижа - це своєрідне художнє втілення нашого життя з усіма її бідами і радощами, наша потаємна буденність, укладена в музиці.

Фактично, Сергій Чиграков - людина, якій вдалося зробити неможливе. Він не просто висококлассно виконує блюз - він зумів вкласти в одне з найяскравіших явищ американської музичної культури істинно російську душу.

Артист не раз говорив глядачам: "Я намагаюся писати такі домашні,« кухонні »блюзи», і, можливо, саме в цьому криється секрет його всенародної популярності. Тому що так уже повелося, що найпотаємнішими історіями діляться з близькими друзями і найчастіше де -то на кухні. "

Втім, ліричний настрій, традиційно супроводжує блюзи, "Чиж & Сo" відмінно компенсує драйвовими піснями з класичним роковим звучанням і оптимістичним настроєм.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Fan-2 подорожчання 25.02 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати