Чоловік моєї дружини

31 січня 2019, Чт. 19:00
Палац культури ім. Т.Шевченка Трускавець, пл. Кобзаря, 8
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Чоловік моєї дружини"?

1. Посміятися від душі.
2. Побачити блискучу гру улюблених акторів.
3. Підняти собі настрій на тиждень вперед!

Запрошуємо на комедійну виставу «Чоловік моєї дружини». Інтригуюча назва, плеяда талановитих акторів і відмінний настрій - для вас!

Неповторна гра акторів, оригінальний режисерський підхід і уяву автора комедії змусять публіку плакати і сміятися, переживати за долю героїв і радіти їхнім успіхам. Буря емоцій захлесне театральний зал і захопить глядачів разом з виконавцями в приголомшливий світ мистецтва театру.

У комедійному виставі хорватського драматурга М.Гаврана все сплелося цілу гаму почуттів і переживань - ревнощі, сміх і сльози, любов і зрада. Інтригуючий сюжет тримає увагу глядача, не даючи ні секунди відірватися від перегляду. Фінал п'єси приголомшуючий і зовсім несподіваний.

У п'єсі йдеться про, здавалося б, простий провідниці, коханою і люблячою дружині. Драгіца, так звуть героїню, постійно в роз'їздах, тому турботливий і уважний чоловік завжди з нетерпінням чекає її повернення. Ось і цього разу в очікуванні улюбленої чоловік готує вишукані страви, наводить порядок в домі і тут ...

На порозі з'являється незнайомець, який запевняє, що є близьким родичем Драгіци. У чоловіка виникає абсолютно природне запитання, чому після стількох років спільного життя він вперше бачить і дізнається про існування рідні. Після деякого розгляду з'ясовується приголомшлива новина. Незнайомець, дійсно, є родичем дружини ... і, дійсно, близьким ... Навіть занадто близьким! Він - чоловік дружини! Але і це не все ... Виявляється у Драгіци ще росте дочка ...

Здавалося б, що це швидше за сюжет для драматичної історії. Однак, з цього моменту починається справжня комедійна історія. Поки жінки чоловіків немає, вони вирішують, як будуть влаштовувати сімейне життя далі. З ким має залишитись Драгіца, хто має більше прав на неї. Але ось з'являється і сама винуватиця трапилися подій. І знову клубок заплутаних відносин починає закручуватися все тугіше.

Якщо Вам давно не доводилося бачити легку, яскраву, інтригуючу комедію, то Ви просто зобов'язані купити квитки на виставу «Чоловік моєї дружини». Це саме та п'єса, яку Ви чекали, що змусить забути сірі будні, і залишить масу неймовірних вражень. Вам неодмінно захочеться цими враженнями ділитися знову і знову з друзями і просто знайомими.

Режисер: заслужений артист України Валерій Астахов
Художній керівник: народний артист України Євген Паперний
Продюсер: Олег Шпанчук

У ролях:
Заслужена артистка України Олеся Жураковська;
Народний артист України Володимир Горянський;
Заслужений артист України Дмитро Лаленков.