Хорея Козацька. De Libertate

20 вересня 2018, Чт. 17:00
!FESTRepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту Хорея Козацька?

1. Пройти через століття культурних, пісенних та музичних традицій українців.
2. Почути De Libertate - альбом Хореї Козацької про Свободу - найбільшу цінність для кожної людини та народів всього світу.
3. Дізнатися про різноманіття музичних творів, які виконує гурт: думи, балади, історичні та повстанські пісні, героїчні марші, гімни, псалми, канти, духовні концерти.

Хорея Козацька - це гурт, який зі шляхетною елегантністю проведе вас через століття культурних, пісенних, музичних традицій.

У доробку Хореї Козацької понад 200 пісень і музичних композицій, які охоплюють часовий простір Руси-України від середньовіччя, ренесансу, бароко, класицизму, романтизму, творів ХХ століття аж до модерної України. Більшість старовинних творів у репертуарі колективу - це унікальні музичні пам’ятки, результат складної багатомісячної, а іноді багаторічної пошукової роботи у архівах і експедиціях.

Кожен виступ Хореї Козацької - завжди маленьке відкриття світу. Чого варта лише можливість почути таке різноманіття рідкісних музичних інструментів. Це і старосвітська бандура, і кобза, і лютня, колісна ліра, скрипка, пандора, шалмей, корнет (цинк), лізард, шалюмо, басоля, фідель, дуда, перкусія, ціле сімейство сопілкових, барочна траверс флейта, віуела, барабан, бубон. При цьому деякі із них - це оригінальні стародавні інструменти, деякі виготовлені самими ж музикантами за давніми зразками.

Своєю творчістю Хорея Козацька прагне свідчити про глибину, світовий рівень і красу української культури. А наскільки їй це вдається, судити вам.