24-pay-mark Created with Sketch.

Чорний квадрат: роздягайся - будемо... говорити!

23 квітня 2024, вт. 18:30-20:30
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 450 ₴
від 450 ₴

Про подiю

Спектакль «Чорний Квадрат: Роздягайся – будемо… говорити!» в Києві відбудеться 23 квітня 2024 року о 18:30 в ATLAS.

Чому варто піти в театр на виставу «Чорний Квадрат: Роздягайся – будемо… говорити!» в Києві?

  1. Розкішна комедія з проєкту «До та Після сексу».
  2. Сміливий і відвертий гумор та неперевершені актори на сцені.
  3. Гарантія справжнього емоційного відпочинку в гарній компанії.

Спектакль «Чорний Квадрат: Роздягайся – будемо… говорити!» в Києві

Творці популярної вистави «А-ля Кобеля» представляють пікантну комедію «Роздягайся – будемо… говорити!» В ролях: Дарія Кудімова, Катя Колораш, Вікторія Носелівська, Ірина Когут, Михайло Співаковський, Ірина Сопонару, В’ячеслав Ніконоров, Олександра Панасевич, Сергій Федорчук, Марія Крушинська. Не пропустіть!

Висока концентрація інтелектуального та пікантного гумору на сцені ATLAS

У виставі «Роздягайся – будемо… говорити!» команда театру «Чорний Квадрат» поєднала найцікавіше – гумор та «полуничку». На вас чекає занурення у світ відносин жінки й чоловіка та дослідження його еротичного та сексуального аспектів. Майстри «ЧК» у властивому їм фірмовому стилі вчергове нагадають, що кохання – це не лише інтим з перешкодами. А ще – ефектно продемонструють, як можна врятувати стосунки, вчасно вивільнивши «скелетик» із шафи. Обов’язково буде і незграбний душевний стриптиз, і пошуки відповідей на гострі інтимні питання. Тож приходьте і спробуємо разом розставити розділові знаки у відомим кожному ситуаціях на кшталт «кохати не можна розлучитися» та «піти не можна залишитися...» Незабутні враження – забезпечені. До зустрічі!

Де купити квитки на спектакль «Чорний Квадрат: Роздягайся – будемо… говорити!» в Києві?

Ви можете швидко оформити квитки онлайн на сайті Concert.ua.

Артисти

Схожі події

МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 05 липня 18:00, пт МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 550 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 05 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Конотопська відьма 26.05, 08.06, 18.06 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 26.05, 08.06, 18.06 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Конотопська відьма 21 травня 19:00, вт Конотопська відьма Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 21 травня Конотопська відьма Одеська обласна філармонія Придбати Здрастуйте, я Ваша тітонька! 21 травня 18:00, вт Здрастуйте, я Ваша тітонька! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Здрастуйте, я Ваша тітонька! Вже не хочу 21 травня Здрастуйте, я Ваша тітонька! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати