24-pay-mark Created with Sketch.

Чорний квадрат. Секс. Тимчасово доступний

11 листопада 2023, сб. 17:00-17:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 250 ₴
від 250 ₴

Про подiю

Спектакль Театру «Чорний квадрат» «Секс. Тимчасово доступний» в Одесі відбудеться 11 листопада 2023 року о 17:00 в Osocor Residence.

Чому варто піти у театр на виставу Театру «Чорний квадрат» «Секс. Тимчасово доступний» в Одесі?

  1. Один з найяскравіших проєктів театру.
  2. Неперевершена акторська гра.
  3. Найбільша концентрація гумору в одній виставі.

Театр «Чорний квадрат» з виставою «Секс. Тимчасово доступний» в Одесі

Київський Театр «Чорний квадрат» запрошує всіх на виставу «Секс. Тимчасово доступний». Увесь вечір на сцені для вас – незрівнянні Олексій Курилко та Ольга Гриценко.

Фірмовий стиль «Чорного квадрату», що зробить ваше дозвілля незабутнім

11 листопада ви отримаєте чудову нагоду побачити дійсно видатну авторську роботу. В ній буде все – убивчо смішний вільний переказ шекспірівського Гамлета, сміливі образи без жодної цензури та, звісно, Він і Вона: до, після і замість сексу. Радимо позбутись будь-яких забобонів стосовно розмов про інтимне та просто насолоджуватися неймовірною роботою «ЧК»! До зустрічі!

Де купити квитки на спектакль Театру «Чорний квадрат» «Секс. Тимчасово доступний» в Одесі?

Замовте квитки просто зараз на Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09.03 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09.03 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати