Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих

24 жовтня 2019, Чт. 19:30
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 149 грн.
від 149 грн.

Галерея

Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві - фото №1 Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві
Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві - фото №2 Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві афіша
Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві - фото №3 Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві квитки
Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві - фото №4 Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві на concert.ua
Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві - фото №5 Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві фото
Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві - фото №6 Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві піти

Про подiю

Непередбачувано, яскраво, розумно, смішно, енергійно, відверто, дивно!

«Імпровізація для дорослих» - унікальний проект, який поєднує в собі театр, легендарні Бродвейські імпровізаційні шоу, інтерактивне спілкування з глядачем і - найголовніше - створення вистави тут і зараз.

Це захоплююча дія без сценарію, де головними драматургами стають глядачі. Саме вони вирішують: де і в яких ролях опиняться актори в наступну секунду. І задача актеров - максимально яскраво розвинути ідею глядача, щоб отримати повноцінний твір мистецтва.

Театр «Чорний Квадрат» імпровізує з 1992 року! Протягом 20 з гаком років це був єдиний театр імпровізації в Україні! Зараз із зростанням популярності цього жанру, ми з гордістю продовжуємо стверджувати: ми почали імпровізувати першими.

У проекті беруть участь одні з провідних акторів і актрис театру «Чорний Квадрат», резиденти першого імпровізаційного шоу України «Сексуальне Чтиво».

Якщо ви хочете відпочити, посміятися, насолодитися швидкістю і енергією акторів, управляти ними і реалізувати на них всі свої (навіть найсміливіші) фантазії - сміливо приходьте на «Імпровізацію для дорослих».

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Є місто, яке я бачу уві сні ... 14 липня 19:00, Вт Є місто, яке я бачу уві сні ... Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Є місто, яке я бачу уві сні ... Вже не хочу 14 липня Є місто, яке я бачу уві сні ... Будинок Клоунів Придбати Двоє 25 липня 19:00, Сб Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 25 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Маленький Донні, який переміг морок 24 липня 19:00, Пт Маленький Донні, який переміг морок Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Маленький Донні, який переміг морок Вже не хочу 24 липня Маленький Донні, який переміг морок Театр на Чайній Придбати