24-pay-mark Created with Sketch.

Чорний квадрат. Ти моє все

від 300 ₴
Обрати квиток

Про подiю

Спектакль «Чорний Квадрат. Ти моє все» у Вінниці відбудеться 24 червня 2024 року о 19:00 в Академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

Чому варто піти в театр на виставу «Чорний Квадрат. Ти моє все» у Вінниці?

  1. Нова версія перевіреного роками хіта.
  2. Актуальний сюжет та блискучі актори на сцені.
  3. Гарантія приємного вечора у гарному настрої.

Спектакль «Чорний Квадрат. Ти моє все» у Вінниці

Київський театр «Чорний Квадрат» запрошує на розкішну виставу «Ти моє все»! Чи викликала колись у вас комедія відчуття шаленого захвату? Якщо ні, то ви, напевне, просто не бачили вистав «ЧК». І виправити це – дуже просто. Тим більше що цього разу творчий колектив театру представляє грандіозний апгрейд вже добре відомої глядачам роботи. І найвиразнішою зміною є новий акторський склад. Це той самий випадок, коли актори змінюються не через обставини, а тому, що просто по-іншому – ще крутіше! Тож – зустрічайте: на сцені – неймовірні Володимир Шумко та Анна Шумко.

Легка та прониклива комедія на вінницькій сцені

24 червня талановиті актори створять у залі особливу атмосферу. Її складовими стануть пікантні і дотепні жарти, відверті діалоги про життя, кохання і, звісно, секс. Усе це – з позиції легкості й невимушеності. Навіть про життєві труднощі тут говоритимуть просто і спокійно. Насправді події на сцені можна буде описати одним словом – казка. Хоча, і таке іноді трапляється. Зрідка, але… Та врешті не будемо робити висновків за вас. Приходьте і сформуйте власну думку щодо побаченого і почутого. Обов’язково запросіть кохану половинку – буде потім про що поговорити! Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Чорний Квадрат. Ти моє все» у Вінниці?

Завжди зручно замовляти квитки онлайн – на сайті Concert.ua.