24-pay-mark Created with Sketch.

Детективне агентство «Чотири Принцеси»

від 200 ₴
Обрати квиток

Про подiю

Грандіозна прем'єра, яку не можна пропустити! Пригодницька вистава для дітей і дорослих

Детективне агентство «Чотири Принцеси» (Справа про Венздей і школу вампірів)

Передпродажні знижки 10% на усі квитки

Поспішайте купить квитки на прем'єру вистави зі знижками.

Всі чарівні казки закінчуються однаково, – «І жили вони довго і щасливо…» Та що робити, коли серце просить пригод, а розум важких карколомних завдань? Тим більше, у далеких казкових королівствах завжди повно страшних таємниць та жахливих секретів! От і вирішили героїні чотирьох казок – мудра та розважлива Жасмін, спритна та кмітлива Рапунцель, відчайдушно смілива Мулан і холоднокровна розсудлива Ельза створити власне детективне агентство, яке так і назвали – «Чотири Принцеси». І перша справа виявилась дійсно дуже загадковою – адже за допомогою звернулась ніхто інша, як Венздей, похмура дівчинка з ексцентричної родини Адамсів, котра попросила принцес-детективів розплутати клубок містичних злочинів, що кояться у школі вампірів.

Дуже весела, енергійна і жвава, інтерактивна вистава, яка жодного не залишить байдужим. Мелодійні пісні, дотепні жарти, сучасна хореографія, акробатика та бійки на мечах. Все це робить виставу цікавою для глядачів від 3 до 99 років. А ще - можливість допомогти улюбленим героям і самим взяти участь в непростому розслідуванні. Приходьте – буде дуже цікаво!

Майстерністю артистів театру захоплюється публіка у всьому світі. Історія всесвітньо відомого театру "Каскадер" - це 35 років творчої праці та успішних виступів як в Україні, так і на найкращих сценах США, Німеччини, Австрії, Польщі, Італії, Швеції, Литви, Молдови, Канади.

Справжній казковий подарунок від творців оригінальних українських музичних вистав «Рапунцель. Казка про зниклу принцесу», «Аладдін та чарівна лампа» «Кіт у чоботях», «Снігова королева. Сила гарячого серця», «Білосніжка та семеро гномів», «Новорічні пригоди Червоної Шапочки», «Хелловін-бал графа Дракули» широко відомих в Україні та за її межами.

Для справжніх цінителів добрих дитячих вистав, слід від яких назавжди залишається в душі кожної дитини! Найяскравіша подія 2024 року!!!

  • Продюсер: Igor Myslyvyi
  • Режисер-постановник, автор сценарію, автор пісень - Влада Кохановська
  • Хореограф-постановник - Роман Басанько
  • Постановник трюків і сценічних боїв - Ігор Мисливий
  • Аранжувальник- Юра Кандиба.