Chris Norman

11 грудня 2020, Пт. 19:00
від 550 грн.
від 550 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Увага! Концерт перенесено с 21.05.2020 на 11.12.2020. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:+38048 230 99 55

Чому варто піти на концерт Chris Norman?

1. Стати частиною історичної події - ювілейного туру музиканта.
2. Побачити вживу легендарного рокера.
3. Дізнатися, як Кріс Норман вписав себе в історію рок-н-ролу.

11 грудня в Театрі опери та балету легендарний Кріс Норман з великим концертом в Одесі!

Багато яскравих голосів ХХ століття ми пам'ятаємо завдяки касет і пластинок. Мало хто з них дожили до сьогоднішнього дня - про кого-то забули, хтось пішов з шоу-бізнесу добровільно. Але цього не скажеш про Кріса Нормана, легендарного рокера, який в наступному році відзначить 70-річний ювілей масштабним світовим турне і не обійде стороною Одесу.

Доля Кріса Нормана була визначена ще в дитинстві. Його батько подарував йому в сім років першу гітару, а вдома на програвачі затиралися альбоми Елвіса Преслі і Літтл Річарда.

Першим серйозним досягненням Кріса стала британська поп-рок група Smokie. В її складі, Норман підкорював європейські чарти альбом за альбомом. Досить послухати пісні на кшталт What Can I Do, Living Next Door To Alice, I'll Meet You At Midnight, щоб зрозуміти, що у неприступних вершин хіт-парадів не було ніяких шансів.

Величезної слави Кріс Норман домігся і сольно. Причому, вийшло у нього з самого першого синглу - спільної пісні з американською співачкою Сьюзі Кватро під назвою Stumblin 'In. Їхній дует став міжнародним хітом і потрапив в топ-10 всіляких чартів, в тому числі - і в американський.

У 1986 році Норман покинув Smokie і пішов у сольне плавання, де перебуває й донині. За цей час він встиг випустити більше двох десятків студійних альбомів, які презентує із завидною постійністю - раз на два роки.

Останній реліз, Do not Knock The Rock, вийшов в 2017 році і показав, що жага творчості не покинула Кріса: з 14 пісень на альбомі, 13 були написані особисто музикантом без будь-чиєї допомоги.

Майбутні ювілейні гастролі Кріса Нормана - безумовно унікальна подія. Концерт в Одесі - не тільки головні хіти, а й можливість за допомогою пісень пройти всю кар'єру музиканта від початку до кінця і дізнатися, як Кріс Норман вписав себе в історію рок-н-ролу.

Де купити квитки на концерт Кріса Нормана в Одесі?

Ви можете купити квитки на Chris Norman на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).