Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші

25 жовтня 2020, Нд. 20:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші у Києві - фото №1 Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші у Києві
Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші у Києві - фото №2 Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші у Києві афіша
Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші у Києві - фото №3 Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші у Києві квитки
Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші у Києві - фото №4 Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші у Києві на concert.ua
Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші у Києві - фото №5 Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші у Києві фото
Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші у Києві - фото №6 Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші у Києві піти

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: [email protected]

Подію перенесено з 29 травня на 25 жовтня.


Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші в Києві! Чекаємо вас 2020-10-25 о 20:00 на майданчику Дом Кино, Київ.
Ви можете купити квитки на Читання. Ваня Якімов. Улюблені вірші на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


25 жовтня в Будинку Кіно відбудеться поетичний вечір з Ванею Якімовим в супроводі рояля. Акомпанувати поетові буде відомий піаніст і композитор Павло Ігнатьєв. Прозвучать вірші про кохання, про дружбу, про вірність, про життя. Вірші, які ніколи не втратять своєї актуальності.

Ваня Якімов почав сольну кар'єру поета в 2015 році. За п'ять років року пройшло близько сотні творчих вечорів у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Вінниці, які відвідали десятки тисяч людей, і на яких було прочитано величезну кількість, як своїх віршів, так і віршів поетів минулого. Восени 2016 року вийшов перший поетичний збірник, який розійшовся тиражем 2500 прим. А в 2018 вийшла друга збірка віршів наклад 2000 примірників. Ваня Якімов на сьогоднішній день є одним з найяскравіших представників жанру, а заходи з його участю найбільш відвідуваними поетичними заходами столиці.

Концертна програма «Улюблені вірші» - це цикл зустрічей, на яких Ваня Якімов в джазовому супроводі кращих піаністів прочитає найбільш зворушливі, найніжніші і впізнавані роботи поетів минулого. Чи варто описувати і підбирати слова для опису? Ймовірно, немає, якщо все вже було сказано і написано. Залишається тільки прийти і послухати. Залишається тільки розділити з нами цей вічний мир любові і рими.
Чекаємо вас, дорогі друзі.