Щоб усім було добре

19 листопада 2018, Пн. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Щоб усім було добре"?

1. Краща комедія цїєі осені
2. Гра акторів занурює в саму суть подій
3. Атмосфера справжнього свята

Бізнесмен середньої руки займається продажем засобів для консервування продуктів. Коли при ньому хто-небудь називає кришки кришками, він впадає в сказ і вимагає, щоб їх називали «інноваційними засобами домашньої консервації».

У нього є дружина і коханка - дівчина-психолог, яку він тягає по відрядженнях в районні центри і по убогим готелям, бо інших варіантів для зустрічей у них немає. Не дивно, що молоду жінку не влаштовує таке життя, без якої б то не було перспективи, і вона йде від нашого героя.

Подальші події розвиваються стрімко і несподівано: на прийом до колишньої коханки приходить дружина. Виявляється, що дружина була щаслива лише тоді, коли у чоловіка була коханка, і його не було вдома. Між жінками з цього питання встановлюються ділові відносини. В невіданні перебуває тільки скупуватий комерсант-чоловік.

Схожі події

Шопеніана. Кармен-сюїта 26 червня 18:30, Ср Шопеніана. Кармен-сюїта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 60 грн. Шопеніана. Кармен-сюїта Вже не хочу 26 червня Шопеніана. Кармен-сюїта Одеський театр Опери та Балету Придбати Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019