Щоб усім було добре

19 листопада 2018, Пн. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Щоб усім було добре"?

1. Краща комедія цїєі осені
2. Гра акторів занурює в саму суть подій
3. Атмосфера справжнього свята

Бізнесмен середньої руки займається продажем засобів для консервування продуктів. Коли при ньому хто-небудь називає кришки кришками, він впадає в сказ і вимагає, щоб їх називали «інноваційними засобами домашньої консервації».

У нього є дружина і коханка - дівчина-психолог, яку він тягає по відрядженнях в районні центри і по убогим готелям, бо інших варіантів для зустрічей у них немає. Не дивно, що молоду жінку не влаштовує таке життя, без якої б то не було перспективи, і вона йде від нашого героя.

Подальші події розвиваються стрімко і несподівано: на прийом до колишньої коханки приходить дружина. Виявляється, що дружина була щаслива лише тоді, коли у чоловіка була коханка, і його не було вдома. Між жінками з цього питання встановлюються ділові відносини. В невіданні перебуває тільки скупуватий комерсант-чоловік.

Схожі події

Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 3 Події Winterra. Легенда казкового краю 20.01 - 20.01.2019 Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Ваня Усович. Великий StandUp 10 лютого 19:00, Нд Ваня Усович. Великий StandUp Одеса, Одеська обласна філармонія від 90 грн. Ваня Усович. Великий StandUp Вже не хочу 10 лютого Ваня Усович. Великий StandUp Одеська обласна філармонія Придбати