24-pay-mark Created with Sketch.

Чуваки не святкують або Ukrainian

29 березня 2024, пт. 19:00-21:00
Сцена 6 Київ, вул. Васильківська, 1
від 200 ₴
від 200 ₴

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ У ТЕАТР НА ВИСТАВУ «ЧУВАКИ НЕ СВЯТКУЮТЬ, АБО UKRAINIAN»?

  1. Нова українська класика на сцені.
  2. Погляд на війну та суспільство через призму життя одного українця.
  3. Динамічний сюжет з неочікуваними поворотами.

СПЕКТАКЛЬ «ЧУВАКИ НЕ СВЯТКУЮТЬ, АБО UKRAINIAN»

«Чуваки не святкують…» – вистава, що для багатьох стане справжньою несподіванкою та стане ковтком свіжого повітря для українського театру. Ролі виконують Руслан Горовий та Дмитро Усов.

КОЛОРИТНА ТЕАТРАЛЬНО-МУЗИЧНА ВИСТАВА ПРО НАС ІЗ ВАМИ

Постановка розповідає про нещодавні зміни в українському суспільстві та війну з росією. Але цікавим є те, що центральною лінією постановки є не сама війна, а життя окремого українця. Глядач поступово дізнається про юні роки головного героя, проведені в Конотопі, про його любов, дружбу і зраду, і вже тепер – життя за війни. Вистава багатьом допоможе побачити правду та осягнути всю серйозність ситуації. Комусь – підніме настрій та подарує надію на краще. Спектакль триматиме в напрузі до останнього і здивує непередбачуваним розвитком подій. А ще – допоможе зрозуміти основи нашого життя: батьківської любові та синівської самопожертви, мудрості пращурів. Під час перегляду багато хто зрозуміє, що людська свідомість теж має больовий поріг. І вистава його досягне. Використовується ненормативна лексика. Запрошується публіка 16+. Чекаємо на вас!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СПЕКТАКЛЬ «ЧУВАКИ НЕ СВЯТКУЮТЬ, АБО UKRAINIAN»?

Замовити квитки можна у будь-який момент онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Конотопська відьма 04 жовтня 19:00, пт Конотопська відьма Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 590 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 04 жовтня Конотопська відьма Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Конотопська відьма 06 липня 19:00, сб Конотопська відьма Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 650 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 06 липня Конотопська відьма Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма 18.06, 12.07 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 18.06, 12.07 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 20 червня 19:00, чт Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Театр "Особистості" від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 20 червня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Театр "Особистості" Придбати