чужі

20 жовтня 2018, Сб. 19:30
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Театр вух - перший в Україні аудіотеатр і унікальна платформа для вираження почуттів і смислів! Унікальність полягає в тому, що вам зав'язують очі і змушують відчувати. Ми створюємо зону-без-упередження, в якій значення має текст, а не форма. Текст - наш головний герой.

20 жовтня вас чекає Аудіовистава за п'єсою "Чужі" письменниці Олени Андрейчикової.

"Чужі" - це гостросоціальна трагікомедія. Після багатьох років безплідних спроб у сімейної пари, нарешті, з'являється двійня. Доводиться заново вчитися любити себе, щоб зуміти полюбити цих двох галасливих дітей. Але воно того варте.

Лаконічні образи, універсальні символи, така людяна неідеальність. Трагікомедія витягує на світло глибинні рефлексії, знайомі кожному дорослому. А дорослий - це той, хто вміє іноді бути дитиною.

У головних ролях: Руслана Руда і Олег Фендюр.
Музичний супровід: Анастасія Кузьміна (скрипка), Анастасія Слубська (віолончель), Ростислав Крячун (акордеон).

Схожі події

Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати Київ Модерн Балет. Спляча красуня 28 жовтня 19:00, Нд Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Спляча красуня Вже не хочу 28 жовтня Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Майстер та Маргарита 23 жовтня 19:00, Вт Майстер та Маргарита Волинський музично-драматичний театр, Луцьк від 150 грн. Майстер та Маргарита Вже не хочу 23 жовтня Майстер та Маргарита Волинський музично-драматичний театр Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати