чужі

20 жовтня 2018, Сб. 19:30
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Театр вух - перший в Україні аудіотеатр і унікальна платформа для вираження почуттів і смислів! Унікальність полягає в тому, що вам зав'язують очі і змушують відчувати. Ми створюємо зону-без-упередження, в якій значення має текст, а не форма. Текст - наш головний герой.

20 жовтня вас чекає Аудіовистава за п'єсою "Чужі" письменниці Олени Андрейчикової.

"Чужі" - це гостросоціальна трагікомедія. Після багатьох років безплідних спроб у сімейної пари, нарешті, з'являється двійня. Доводиться заново вчитися любити себе, щоб зуміти полюбити цих двох галасливих дітей. Але воно того варте.

Лаконічні образи, універсальні символи, така людяна неідеальність. Трагікомедія витягує на світло глибинні рефлексії, знайомі кожному дорослому. А дорослий - це той, хто вміє іноді бути дитиною.

У головних ролях: Руслана Руда і Олег Фендюр.
Музичний супровід: Анастасія Кузьміна (скрипка), Анастасія Слубська (віолончель), Ростислав Крячун (акордеон).

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever 07 квітня 19:00, Нд Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Львів, Перший український театр для дітей та юнацтва від 140 грн. Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Вже не хочу 07 квітня Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Перший український театр для дітей та юнацтва Придбати