Чорний Квадрат: Гола правда

25 лютого 2020, Вт. 19:30
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 179 грн.
від 179 грн.

Галерея

Чорний Квадрат: Гола правда у Києві - фото №1 Чорний Квадрат: Гола правда у Києві
Чорний Квадрат: Гола правда у Києві - фото №2 Чорний Квадрат: Гола правда у Києві афіша
Чорний Квадрат: Гола правда у Києві - фото №3 Чорний Квадрат: Гола правда у Києві квитки
Чорний Квадрат: Гола правда у Києві - фото №4 Чорний Квадрат: Гола правда у Києві на concert.ua
Чорний Квадрат: Гола правда у Києві - фото №5 Чорний Квадрат: Гола правда у Києві фото
Чорний Квадрат: Гола правда у Києві - фото №6 Чорний Квадрат: Гола правда у Києві піти

Про подiю

Чорний Квадрат: Гола правда у Києві! Чекаємо на вас 25 лютого о 19:30 у Bel etage.

Ви можете придбати квитки на Чорний Квадрат: Гола правда на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Часто нам здається, що для того, щоб бути щасливим обов'язково треба бути красивим, багатим і відомим.
Герої цієї історії яскраво і барвисто доводять, що це не так. що щирість часто важливіше краси, а душевна гармонія в парі набагато важливіше багатства. А коли діти вже виросли, які цінності стануть найважливішими для них?

Ми копаємо вглиб чоловічої і жіночої психології. Ну, проти того, що вони – різні, сподіваюся, ніхто заперечувати не буде. А ось нюанси, так би мовити, є. І, ось, тут-то ми і влаштовуємо фонтан найнеймовірніших і несподіваних ідей і історій. Вистава виглядає на одному диханні.

У цій виставі "Чорний квадрат" якомусь сенсі робить те, що довгі десятиліття творив Голлівуд, - наполягає на перемогу добра над злом, любові над ненавистю, пристрасті над безпристрасністю, дарує відчуття зв'язку часів, вписує приватні долі у велику історію, захоплює пристрастями і втішає пронизливо-ніжним, мелодраматичним фіналом. Ви отримаєте емоційні «гойдалки». контрастні переживання і океан гумору і любові. Ви отримаєте те, заради чого людям потрібно справжнє мистецтво. і, слава Богу, в цьому спектаклі, ми можемо це гарантувати.

Це не просто цікавий і веселий спектакль, це нестримне еротичне хуліганство!

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати