Чорний квадрат "Пікнік стурбованих або А-ля кобеля 2"

3 серпня 2019, Сб. 19:00
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Комедія від Київського театру «Чорний квадрат» - «Пікнік стурбованих»!

Відро тонкого гумору, дві чайні ложечки здорового цинізму і щіпка душевної лірики - в хіт коктейлі від «Чорного Квадрата».

Дивіться і насолоджуйтеся.

Три чарівних шалапута - Слава, Міша і Сергій - вирішили злитися з природою, щоб в компанії своїх дам серця продовжити вічний пошук кохання, сексу і сімейного щастя. Але чи можна отримати всі три опції в одному пакеті? І чим доведеться заплатити? Як захиститися від улюбленої якщо вона переходить «межу»? Як не зруйнувати узи самої міцної дружби? Як сказати те, що говорити не варто? Але дуже хочеться.

Полюбилися герої вистави "А-ля кобеля, або Все, що рухається" повернулися. Однак, перший і другий спектакль пов'язані між собою тільки загальними героями. А історія, місце дії і пропоновані обставини - різні. Так що можна, і потрібно сміливо йти на будь-який з цих вистав. Для отримання задоволення послідовність перегляду значення не має.

НУ і великий плюс вистави - несподіваний перехід від комедії в зворушливу драму. Сцена зі свічкою, визнання в любові - це так зворушливо і красиво. Тут можна і посміятися до сліз, і заплакати посміхаючись.