Чорний квадрат. Пробач. Прощай. Сміття винесу сам

7 січня 2020, Вт. 19:30
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 380 грн.
від 380 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Діма обожнює Олю. Оля обожнює Миколу Анатолійовича, а йому 45 років і він одружений. Катя любить свого чоловіка. І любовний трикутник перетворюється в квадрат. Бажання сидить на бажанні і бажанням поганяє. Гумору предостатньо, душевні переживання зашкалюють, адже любов не знає кордонів, віку і не має совісті. У виставі багато палючих і відвертих розмов, вона зшитаз нестерпної ніжності і виносить цинізм.

Любов дозволено випробувати з першого погляду і аж ніяк не упускати, однак можна шукати ціле життя і аж ніяк не відшукати.

Спектакль вийшов розумно, пристрасно, ефектно, тонко, обачно, сучасно і не дивлячись на те, що він близький до мелодрами в ньому повно гротескового гумору комедії. Одна з тих вистав, з якої варто починати знайомство з "Чорним квадратом". Ідеально підходить, щоб узгодить батьків або своїх "колишніх", або своїх "майбутніх", і просто випадкових знайомих - теж можна.

У виставі грають дуже гарні і дуже розумні люди. Красиві починають і програють. Розумні виграють, але щастя їм це не приносить.

Чорний квадрат. Пробач. Прощай. Сміття винесу сам в Києві! Чекаємо вас 2020-01-07 о 19:30 на майданчику ATLAS, Київ.
Ви можете купити квитки на Чорний квадрат. Пробач. Прощай. Сміття винесу сам на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).