Чорний Квадрат: Секс тимчасово доступний

28 серпня 2018, Вт. 19:30
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Секс тимчасово доступний»?

1. Побачити найпотужнішу гумористичну роботу «Чорного квадрата».
2. Насолодитися бездоганною грою Олексія Курилко і Оксани Брагінець.
3. Відкинути всі зовнішні обмеження і поглянути правді в очі.

28 серпня в клубі Atlas відбудеться найвідоміший спектакль київського театру «Чорний квадрат» - «Секс тимчасово доступний».

У ролях - незрівнянний Олексій Курилко і приголомшлива прима Оксана Брагінець. Щодо сюжету, він простий. Звичайні стосунки чоловіка і дружини: до, після сексу, замість нього. Образи не мають нічого спільного із законами цензури.

Тож не дивно, що і Гамлет постане перед глядачами в абсолютно несподіваній подачі. Це буде убивчо смішно. Вистава звернена до тих, кому відомо, що таке емоційна свобода. І до тих, кому цікаво дізнатися, як це: просто і навіть смішно (неймовірно смішно!) говорити про інтимне.

Поспішайте побачити роботу театру, в якій концентрація гумору просто зашкалює. До зустрічі!

Схожі події

Майстер та Маргарита 21 жовтня 20:00, Нд Майстер та Маргарита Дворец культуры им. Т.Шевченко, Трускавець від 100 грн. Майстер та Маргарита Вже не хочу 21 жовтня Майстер та Маргарита Дворец культуры им. Т.Шевченко Придбати Кайдашева сім’я 01 грудня 19:00, Сб Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів, Київ від 80 грн. Кайдашева сім’я Вже не хочу 01 грудня Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Дракон 20 жовтня 19:00, Сб Дракон МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Дракон Вже не хочу 20 жовтня Дракон МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати