Чорний квадрат. Ти моє все

19 лютого 2019, Вт. 19:30
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 149 грн.
від 149 грн.

Галерея

Чорний квадрат. Ти моє все у Києві - фото №1 Чорний квадрат. Ти моє все у Києві
Чорний квадрат. Ти моє все у Києві - фото №2 Чорний квадрат. Ти моє все у Києві афіша
Чорний квадрат. Ти моє все у Києві - фото №3 Чорний квадрат. Ти моє все у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на виставу "ти моє все"?

1. «Чорний квадрат», як завжди, чесно і невимушено розкриє найпікантніші та актуальні теми.
2. Вистава дозволить не тільки відволіктися від сірих буднів, а й задуматися про важливе.
3. Вечір, проведений в компанії акторів «ЧК» – це завжди яскраво та незабутньо.

Цей спектакль приємно радує гострими і смішними жартами, цільним сюжетом і чудовим фіналом.

У ньому є легка атмосфера, що не позбавлена життєвих труднощів і зіткнень, а також незвичайних і яскравих персонажів. Хороші кумедні діалоги, що забезпечують веселий настрій. А що ж щодо самого сексу? Він є. Абсолютно відверті сентенції з блискучим образним гумором.

«Ти моє все» – казка. Насправді такого не буває, а якщо і трапляється, то так рідко, що прирівнюється до того, що такого не буває. Це ідеалізована, неймовірна, фантастична історія, яку приємно і потрібно подивитися ввечері з подругою або партнером. Тому що після вистави є ризик обговорювати його до самого ранку. Бажання і розуміння, довіра та ревнощі – ці теми близькі будь-якому глядачеві і можна сказати, що ця сексуальна казка про вас. Спектакль, в цілому, не на один раз, і у вас може виникнути бажання переглядати його знову і знову. Тому квитки на нього завжди закінчуються заздалегідь.

«Ти моє все» – про Любов. І сильна Любов відчувається протягом усього спектаклю – ви будете співчувати героям і переживати за них. Хоча все одно можете здогадатися, як все закінчиться. Але і це не факт.

Люди, які грають спектакль, вже 10 років як разом. За всі ці жарти і пристрасті вони заплатили нервами і роками. Вони прожили те, над чим сміються і страждають.

Якщо хочете від душі посміятися і розчулитися цей спектакль для вас.

Схожі події

Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Батерфляй - Заборонені кольори 27 квітня 18:00, Сб Батерфляй - Заборонені кольори Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. Батерфляй - Заборонені кольори Вже не хочу 27 квітня Батерфляй - Заборонені кольори Палац культури "Молодіжний" Придбати О Два 29 квітня 18:30, Пн О Два Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. О Два Вже не хочу 29 квітня О Два Палац культури "Молодіжний" Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати