Ціна

13 червня 2019, Чт. 19:30
від 90 грн.
від 90 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу Ціна?

1. Побачити постановку з кілька філософським посилом і безліччю мудрих думок
2. Провести паралелі зі своєю сім'єю і глибше подивитися на відносини в ній
3. Зрозуміти, а чи варто визначати ціну свого життя

Будинок, в якому жила сім'я колись процвітаючого бізнесмена пана Франца, збанкрутілого в роки «великої депресії», нині призначений на злам. Однак в мансарді будинку накопичилося достатню кількість дорогої старих меблів, яку необхідно терміново розпродати.

Саме ця найгостріша ситуація і призвела до того, що в батьківському гнізді зустрічаються Віктор Франц, його дружина Естер, його брат Уолтер і оцінювач меблів Грегорі Соломон.

Вся обстановка будинку нагадує Віктору часи, коли він хотів займатися наукою, але був змушений кинути університет і піти служити в поліцію, щоб утримувати хворого батька. Його брат Уолтер, навпаки, нічим не жертвував і став успішним хірургом.

Вони не бачилися 16 років. І ось тепер, вперше з дня смерті батька, говорять один з одним, намагаючись визначити справжню ціну своїм стражданням, удачам, перемог, поразок ... словом, ціну своє прожите життя.

Режисер - Олександр Степанцов
Сценографія - Олексій Вакарчук
Художник по костюмах - Валентина плавун
Переклад з англійської - В. Денисов

Інші дати

Ціна

20 червня 2019 19:30

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, Київ

Перейти до опису
від 90 грн.

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати