Ціна

14 липня 2019, Нд. 19:30
від 90 грн.
від 90 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Ціна?

1. Побачити постановку з кілька філософським посилом і безліччю мудрих думок
2. Провести паралелі зі своєю сім'єю і глибше подивитися на відносини в ній
3. Зрозуміти, а чи варто визначати ціну свого життя

Будинок, в якому жила сім'я колись процвітаючого бізнесмена пана Франца, збанкрутілого в роки «великої депресії», нині призначений на злам. Однак в мансарді будинку накопичилося достатню кількість дорогої старих меблів, яку необхідно терміново розпродати.

Саме ця найгостріша ситуація і призвела до того, що в батьківському гнізді зустрічаються Віктор Франц, його дружина Естер, його брат Уолтер і оцінювач меблів Грегорі Соломон.

Вся обстановка будинку нагадує Віктору часи, коли він хотів займатися наукою, але був змушений кинути університет і піти служити в поліцію, щоб утримувати хворого батька. Його брат Уолтер, навпаки, нічим не жертвував і став успішним хірургом.

Вони не бачилися 16 років. І ось тепер, вперше з дня смерті батька, говорять один з одним, намагаючись визначити справжню ціну своїм стражданням, удачам, перемог, поразок ... словом, ціну своє прожите життя.

Режисер - Олександр Степанцов
Сценографія - Олексій Вакарчук
Художник по костюмах - Валентина плавун
Переклад з англійської - В. Денисов

Схожі події

Тітка Чарлея 16 липня 20:00, Чт Тітка Чарлея Одеса, Літній театр від 50 грн. Тітка Чарлея Вже не хочу 16 липня Тітка Чарлея Літній театр Придбати Головне, коли 17 липня 19:00, Пт Головне, коли Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Головне, коли Вже не хочу 17 липня Головне, коли Театр на Чайній Придбати Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Циганський барон 17 липня 20:00, Пт Циганський барон Одеса, Літній театр від 50 грн. Циганський барон Вже не хочу 17 липня Циганський барон Літній театр Придбати