Ціна

27 липня 2019, Сб. 19:30
від 90 грн.
від 90 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Ціна?

1. Побачити постановку з кілька філософським посилом і безліччю мудрих думок
2. Провести паралелі зі своєю сім'єю і глибше подивитися на відносини в ній
3. Зрозуміти, а чи варто визначати ціну свого життя

Будинок, в якому жила сім'я колись процвітаючого бізнесмена пана Франца, збанкрутілого в роки «великої депресії», нині призначений на злам. Однак в мансарді будинку накопичилося достатню кількість дорогої старих меблів, яку необхідно терміново розпродати.

Саме ця найгостріша ситуація і призвела до того, що в батьківському гнізді зустрічаються Віктор Франц, його дружина Естер, його брат Уолтер і оцінювач меблів Грегорі Соломон.

Вся обстановка будинку нагадує Віктору часи, коли він хотів займатися наукою, але був змушений кинути університет і піти служити в поліцію, щоб утримувати хворого батька. Його брат Уолтер, навпаки, нічим не жертвував і став успішним хірургом.

Вони не бачилися 16 років. І ось тепер, вперше з дня смерті батька, говорять один з одним, намагаючись визначити справжню ціну своїм стражданням, удачам, перемог, поразок ... словом, ціну своє прожите життя.

Режисер - Олександр Степанцов
Сценографія - Олексій Вакарчук
Художник по костюмах - Валентина плавун
Переклад з англійської - В. Денисов

Схожі події

Прем'єра «Одеське Весілля» 09 листопада 19:00, Сб Прем'єра «Одеське Весілля» Одеса, Український театр від 99 грн. Прем'єра «Одеське Весілля» Вже не хочу 09 листопада Прем'єра «Одеське Весілля» Український театр Придбати Летюча миша 23 жовтня 18:30, Ср Летюча миша Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Летюча миша Вже не хочу 23 жовтня Летюча миша Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих 24 жовтня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих Вже не хочу 24 жовтня Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих Bel etage Придбати Спляча красуня 27 жовтня 18:30, Нд Спляча красуня Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Спляча красуня Вже не хочу 27 жовтня Спляча красуня Одеський театр Опери та Балету Придбати