14 червня 2019, Пт. 20:00
від 1200 грн.
від 1200 грн.

Галерея

Cinema Homeland у Києві - фото №1 Cinema Homeland у Києві
Cinema Homeland у Києві - фото №2 Cinema Homeland у Києві афіша
Cinema Homeland у Києві - фото №3 Cinema Homeland у Києві квитки
Cinema Homeland у Києві - фото №4 Cinema Homeland у Києві на concert.ua

Про подiю

чому варто відвідати Cinema Homeland?

1. Cinema - це вибухова двогодинна атмосфера: палаючі очі залучених майстрів на сцені, захоплення і здивування глядачів, надихаюча енергетика.
2. Команда Erteqoob готувалася до проекту протягом року. Все продумано до дрібниць: від музики до світлових ефектів, від сцени до постановки.
3. Якщо ви за глобальний розвиток national culture, приєднуйтесь до команди Erteqoob.

CINEMA - це творчий проект, аналогів якого немає в Україні. Раз на рік компанія ERTEQOOB збирає таких же креативних мислячих людей на одній локації.

CINEMA - це перформанс в перукарському мистецтві. У режимі реального часу креатори працюють з волоссям попередньо підготовлених моделей. Одяг, взуття та аксесуари, елементи і конструкції також розробляються і створюються командою. Відмінність від перукарень шоу в тому, що на тему івенту не впливає мода і тренди. Тут втілюються в життя найсміливіші ідеї, неординарні творчі рішення, засновані на внутрішньому відчутті, створюється нове майбутнє культури. Якщо провести аналогію з дизайном одягу, то салони і академії створюють «прет-а-порте», а CINEMA - це «від кутюр».

Ідея створення виникла у креативного директора Андрія Крупчинського. Перебуваючи в кінотеатрі на перегляді фільму народилася думка об'єднати людей в одному просторі, щоб за кілька годин вони могли отримати нову інформацію, емоцію, натхнення, тему для спілкування.
Прем'єра CINEMA відбулася в 2015 році в академії ERTEQOOB Харків.
Аудиторія першого івенту - 16 практикуючих майстрів-перукарів.

Другий івент CINEMA «PUNK» відбувся в Києві. Аудиторія виросла до 60 осіб. Після успішного проведення було прийнято рішення про створення концепту. Покладаючись на власні відчуття і сили, довіряючи внутрішнім почуттям і баченню, творча команда зайнялася вдосконаленням ідеї.
Маючи певний досвід проведення заходу, CINEMA «FUTURE» - 2017 проходила на новій локації IZONE, території колишнього заводу, площею 800 кв.м, яка розміщує понад 400 гостей.

CINEMA «PLASTIC FANTASTIC» - 2018 зібрала вже понад 1000 гостей. Команда ERTEQOOB черпала натхнення в штучних матеріалах і формах: вінілі, пластмасі, синтетиці, їх пластичності. Колористика - кислотні відтінки жовтого, зеленого, помаранчевого. Локація - IZONE: атмосферна зона всередині приміщення і лаунж на вулиці з відеотрансляцій, drink- corner і food-corner.
Івент стали відвідувати не тільки представники перукарського мистецтва, а й інших професій. CINEMA об'єднує талановитих в своєму напрямку мислячих людей, які хочуть глобальних позитивних змін, шукають натхнення та ідей для розвитку майбутнього.

Тема CINEMA-2019 - «HOMELAND». Цього року команда хоче поекспериментувати з українською етнікою і поділитися своїм баченням і сприйняттям української культури. Тут ми бачимо безмежні можливості. Давай разом подивимося на результат нашої плідної роботи 14 червня 2019 о 8 вечора.

Схожі події

«Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019 БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати Великий сольний концерт гурту Пирятин 25 жовтня 20:00, Пт Великий сольний концерт гурту Пирятин Київ, Volume Club від 150 грн. Великий сольний концерт гурту Пирятин Вже не хочу 25 жовтня Великий сольний концерт гурту Пирятин Volume Club Придбати