City Morgue (ZillaKami & SosMula)

25 листопада 2018, Нд. 20:00
CLOSER Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 690 грн.
від 690 грн.

Про подiю

Через непередбачені зміни у графіку артиста київський концерт City Morgue (ZillaKami x SosMula), запланований на 25 листопада, скасовано.
Повернення грошових коштів за квитки здійснюється з 12 листопада по 12 грудня. Для повернення заповніть, будь ласка, форму за посиланням

Ми приносимо вам свої вибачення за доставлені незручності.

У Києві вперше виступлять City Morgue

Багато з нас пам'ятають хіп-хоп "нульових", а точніше популярний тоді гангста-реп. Гроші, красиві дівчата, дорогі машини. У той час було прийнято хвалитися саме цими речами. Часи вульгарної розкоші минули. З приходом в музичну індустрію SoundCloud-репу стало зрозуміло - реп змінився назавжди.

Сталося це не тільки завдяки піджанру, а й людям, які в ньому плідно творили і творять зараз. Дует City Morgue, який в інтернеті знають як ZillaKami X SosMula - одна з таких творчих одиниць. Вони вперше виступлять в Києві 25 листопада в клубі Closer.

Історія знайомства ZillaKami і SosMula не можна назвати дивовижною. SosMula відсидів 15 місяців за 50 грам "крека" і кілька пістолетів, які при ньому знайшли поліцейські. Як тільки SosMula "відкинувся", він пішов тусити і на одній з тусівок зустрів ZillaKami. Через два дні вони вже сиділи на студії і "пекли" свій перший мікстейп.

Справжні імена ZillaKami і SosMula невідомі. Вони вкрай рідко дають інтерв'ю і неохоче спілкуються, вважаючи за краще абстрактні, розмиті формулювання конкретним та точним відповідям. Наприклад, в інтерв'ю подкасту No Jumper хлопці триндять про пустощі, а SosMula курить траву і "примовляє" пляшку віскі.

City Morgue - одні з представників андерграундного хіп-хопу, який протиставляє себе всім і всьому. Комерції, порядному суспільству і, звичайно, здоровому глузду.

Вся суть явища репу нової школи прекрасно відбивається в творчості City Morgue. Кліпи, які викликають епілепсію. Надмірно агресивна музика з не менш агресивними куплетами. "Тьолкі, тачкі і бабкі" теж присутні, але без гламурного напилення. Швидше, покриті брудом цього світу.

Вони дружать з Дензелом Каррі, Pouya, Shakewell і іншими. Всі вони виступлять в Києві цієї осені. Їх кліпи на YouTube збирають перегляди (SK8 Head - 3.8 мільйона, Shinners 13 - 3.5 мільйона) без особливих зусиль, показуючи, що знаходиться в пошані у молодої аудиторії зараз.

ZillaKami і SosMula пишуть та виконують так, як ніби їм нема чого втрачати, провокуючи на конфлікт всіх і вся. Наприклад, ZillaKami показав всьому світу в Instagram, що скітлз-репер Tekashi69 приставав до 13-річної дівчинки, через що у останнього досі серйозні проблеми. А все чому? Тому що Tekashi69 вкрав у них біт.

City Morgue не бояться нікого і нічого. Навіть готові отримати кулю в лоб без жодного страху. Однак, від київської публіки свинця вони не дочекаються, а ось теплий прийом цілком можуть отримати.