Подію скасовано
14 листопада 2019, Чт. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Cloudless у Києві - фото №1 picture
Cloudless у Києві - фото №2 picture
Cloudless у Києві - фото №3 picture
Cloudless у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт CLOUDLESS?

1. Це перший концерт, на якому гурт виконає свої кращі хіти з серіалу "Школа"
2. Відчути всю красу нового альбому CLOUDLESS - "Маяк".
3. Концерти гурту завжди відрізняються своєю енергетикою, емоційною палітрою та музичною лірикою

Київський гурт CLOUDLESS поєднує у собі indie, pop та electronic з ніжною україномовною лірикою. Гурт створений Антоном Панфіловим та Євгеном Тютюнником у 2017 році, тоді ж CLOUDLESS починає концертну діяльність як фулл-бенд.

Першим великим релізом гурту став міні-альбом «МіжСвітами», після чого гурт випустив ще ряд синглів, та декілька відеокліпів до треків з альбому.

Перший концерт CLOUDLESS відбувся у клубі SENTRUM, ще за часів його існування, у грудні 2017 року. З того часу музиканти дарують щирі емоції своїм слухачам на багатьох великих фестивалях України, музика колективу лунає у серіалах, кіно, на радіо та ТВ-шоу, а єдиний англомовний трек “Starlight” більше тижня тримається на 2-му місці ТОП українського Apple Music. Музиканти дякують за це серіалу “Школа”, адже саме там лунають майже всі треки з альбому “МіжСвітами”.

Надихнувшись реакцією глядачів “Школи” на свою творчість, CLOUDLESS випускають сингл “VDCHVT” та відеокліп до нього, у головній ролі якого - актриса серіалу “Школа” - Ірина Кудашова, образ якої найбільше передає настрій пісні. Трек одразу ж потрапляє до ТОПу українського Shazam.

В червні 2019 року світ побачив новий альбом із назвою “Маяк”, з яким гурт готується до перших сольних концертів по Україні та за її межами.

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Євген Хмара. Концерт інструментальної музики 14 грудня 19:00, Сб Євген Хмара. Концерт інструментальної музики Одеса, Одеська обласна філармонія від 280 грн. Євген Хмара. Концерт інструментальної музики Вже не хочу 14 грудня Євген Хмара. Концерт інструментальної музики Одеська обласна філармонія Придбати