Подію скасовано

Cloudless

14 листопада 2019, Чт. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Cloudless у Києві - фото №1 picture
Cloudless у Києві - фото №2 picture
Cloudless у Києві - фото №3 picture
Cloudless у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт CLOUDLESS?

1. Це перший концерт, на якому гурт виконає свої кращі хіти з серіалу "Школа"
2. Відчути всю красу нового альбому CLOUDLESS - "Маяк".
3. Концерти гурту завжди відрізняються своєю енергетикою, емоційною палітрою та музичною лірикою

Київський гурт CLOUDLESS поєднує у собі indie, pop та electronic з ніжною україномовною лірикою. Гурт створений Антоном Панфіловим та Євгеном Тютюнником у 2017 році, тоді ж CLOUDLESS починає концертну діяльність як фулл-бенд.

Першим великим релізом гурту став міні-альбом «МіжСвітами», після чого гурт випустив ще ряд синглів, та декілька відеокліпів до треків з альбому.

Перший концерт CLOUDLESS відбувся у клубі SENTRUM, ще за часів його існування, у грудні 2017 року. З того часу музиканти дарують щирі емоції своїм слухачам на багатьох великих фестивалях України, музика колективу лунає у серіалах, кіно, на радіо та ТВ-шоу, а єдиний англомовний трек “Starlight” більше тижня тримається на 2-му місці ТОП українського Apple Music. Музиканти дякують за це серіалу “Школа”, адже саме там лунають майже всі треки з альбому “МіжСвітами”.

Надихнувшись реакцією глядачів “Школи” на свою творчість, CLOUDLESS випускають сингл “VDCHVT” та відеокліп до нього, у головній ролі якого - актриса серіалу “Школа” - Ірина Кудашова, образ якої найбільше передає настрій пісні. Трек одразу ж потрапляє до ТОПу українського Shazam.

В червні 2019 року світ побачив новий альбом із назвою “Маяк”, з яким гурт готується до перших сольних концертів по Україні та за її межами.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати