6 вересня 2019, Пт. 19:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 650 грн.
від 650 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Com Truise?

1. Почути наживо новий альбом Persuasion System.
2. Танці на березі Дніпра і незабутня атмосфера.
3. Космічне поєднання звуку і візуальних ефектів.


Com Truise презентує альбом Persuasion System в Києві

Протягом майже десяти років історія синт-вейв візіонера Com Truise базувалася на науковій фантастиці та абстрактних фактах. Його довгоочікуваний LP Iteration (2017) завершив концептуальну сагу космічного персонажу на ім'я Com Truise, водночас відобразивши сейсмічні зміни в житті продюсера та дизайнера Сета Гейлі (справжнє ім'я музиканта). Міні-альбомом Persuasion System (2019) Гейлі починає новий період – на цій планеті, у сьогоденні, втілюючи свої найбільш амбітні плани. Його ми почуємо вже 6 вересня в київському ЮБК.

Цей проект почався як експеримент. Гейлі змінив свою палітру звуку і дав собі більше свободи – таким чином, звільнившись від очікувань і давши шлях процесу, який відбиває тони його найближчого оточення. «Це ніби й сумна посмішка на прощання, але й водночас мить, яка каже "Привіт, ласкаво просимо до твого життя"», каже Гейлі. У альбомі домінує певна дуальність – меланхолія та оптимізм, минуле й теперішнє.

Перший сингл Existence Schematic нової платівки уже доступний для прослуховування на Soundcloud. «Це ніби політ уночі, коли ти дивишся на пейзажі, бачиш вогні у вигляді схем і думаєш про те, хто дивиться на тебе знизу і думає про те ж, що і я – вплив існування, кінець, початок, куди все йшло і йде зараз», розповідає Гейлі. Саме такими є основні екзистенціальні лінії альбому Persuasion System, і Гейлі сподівається, що слухачі знайдуть щось для себе, для власного напруження та звільнення.