Com Truise

6 вересня 2019, Пт. 20:30
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 650 грн.
від 650 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Com Truise?

1. Почути наживо новий альбом Persuasion System.
2. Танці на березі Дніпра і незабутня атмосфера.
3. Космічне поєднання звуку і візуальних ефектів.


Com Truise презентує альбом Persuasion System в Києві

Протягом майже десяти років історія синт-вейв візіонера Com Truise базувалася на науковій фантастиці та абстрактних фактах. Його довгоочікуваний LP Iteration (2017) завершив концептуальну сагу космічного персонажу на ім'я Com Truise, водночас відобразивши сейсмічні зміни в житті продюсера та дизайнера Сета Гейлі (справжнє ім'я музиканта). Міні-альбомом Persuasion System (2019) Гейлі починає новий період – на цій планеті, у сьогоденні, втілюючи свої найбільш амбітні плани. Його ми почуємо вже 6 вересня в київському ЮБК.

Цей проект почався як експеримент. Гейлі змінив свою палітру звуку і дав собі більше свободи – таким чином, звільнившись від очікувань і давши шлях процесу, який відбиває тони його найближчого оточення. «Це ніби й сумна посмішка на прощання, але й водночас мить, яка каже "Привіт, ласкаво просимо до твого життя"», каже Гейлі. У альбомі домінує певна дуальність – меланхолія та оптимізм, минуле й теперішнє.

Перший сингл Existence Schematic нової платівки уже доступний для прослуховування на Soundcloud. «Це ніби політ уночі, коли ти дивишся на пейзажі, бачиш вогні у вигляді схем і думаєш про те, хто дивиться на тебе знизу і думає про те ж, що і я – вплив існування, кінець, початок, куди все йшло і йде зараз», розповідає Гейлі. Саме такими є основні екзистенціальні лінії альбому Persuasion System, і Гейлі сподівається, що слухачі знайдуть щось для себе, для власного напруження та звільнення.

Схожі події

ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Літній театр Морвокзал від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Літній театр Морвокзал Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати