Complexions Contemporary Ballet

25 листопада 2018, Нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Complexions Contemporary Ballet?

1. Триб'ют Девіду Боуї.
2. Яскраве танцювальне шоу, яке вразить пластикою, грацією та талантом виконавців.
3. Прем'єра нової постановки від однієї з найуспішніших балетних труп США

Прем'єра в Україні! Star Dust: американська трупа Complexions (Комплекшнс) станцює під музику Девіда Боуї!

В Україні відбудеться прем'єра нової постановки Star Dust знаменитого американського хореографа Дуайта Родена.

Star Dust - новий сміливий експеримент хореографа Дуайта Родена під музику рок-ікони 80-х Девіда Боуї. На сцені - 15 танцюристів найбільш прогресивної трупи США Complexions Contemporary Ballet. Хореографія під Space Oddity або Rock N Roll Suicide поверне нас в еру Ziggy Stardust - знаковий період у творчості Девіда Боуї. Крім цього, у постановці звучать улюблені пісні: Lazarus, Changes, Life On Mars, 1984, Heroes, Modern Love, Young Americans, Let's Dance.

Прем'єра Star Dust пройшла в 2017 році в Детройті, потім у Нью-Йорку й отримала найвищу оцінку New York Times. Дуайт Роден мріяв створити твір, що віддає шану творчості Девіда Боуї, чия довга та яскрава кар'єра вплинула на музику поколінь.

"Ми слухали пісню і надавали їй візуальну концепцію в русі. Таким чином, у кожної пісні є інтерпретація, є нитка, але не обов'язково історія. Я думаю, ви побачите велику любов до самого художника. Вистава дійсно віддає належне його неймовірно яскравій кар'єрі", - коментує Дуайт Роден.

Авторитетне музичне видання Billboard зазначає, що ця постановка - справжня подія для фанів Боуї і рок-музики в цілому, а тому обов'язкова для перегляду!

Complexions Contemporary Ballet - одна з найуспішніших балетних труп США, яка існує більше 20-ти років. Компанія була заснована хореографом Дуайтом Роденом і Дезмондом Річардсоном - зіркою сучасного танцю, відомого унікальним підходом до сучасної хореографії. Крім Complexions, Дуайт Роден відомий співпрацею з такими зірками як Патрік Суейзі, Prince, Lenny Kravitz, U2, Cirque du Solei. Український глядач знайомий із творчістю Дуайта завдяки The Great Gatsby Ballet і гастролям Complexions Contemporary Ballet.

Дезмонд Річардсон - найяскравіша зірка світового сучасного танцю, співзасновник і художній керівник трупи Complexions. Його неймовірний стиль, віртуозність, експресія рухів роблять його одним із найбільш видатних танцівників нашого часу! Він співпрацював із зірками шоу-бізнесу, серед яких сама Мадонна!