Complexions Contemporary Ballet

25 листопада 2018, Нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Complexions Contemporary Ballet?

1. Триб'ют Девіду Боуї.
2. Яскраве танцювальне шоу, яке вразить пластикою, грацією та талантом виконавців.
3. Прем'єра нової постановки від однієї з найуспішніших балетних труп США

Девід Бові покинув нашу Землю понад два роки тому, але він продовжує впливати на сучасну культуру в різних її проявах.

Так, з 25 листопада українці матимуть можливість поринути в результат такого впливу, який вилився в постановку Дуайта Родена – «Star Dust». Хореограф привезе фантастичне шоу разом з одним із найкращих сучасних балетів світу – Complexions Contemporary Ballet. Та що робить це шоу таким особливим?

Видатний хореограф
«Star Dust» була створена одним із найкращих хореографом сучасності – Дуайтом Роденом, засновником Complexions Contemporary Ballet, а також режисером таких відомих танцювальних шоу як «Cirque du Soleil» та «The Great Gatsby Ballet». Крім цього, він створював хореографію для відомого танцювального шоу «So You Think You Can Dance», а також працював із такими зірками як Патрік Свейзі, Принс, Келлі Кларксон, U2 та Ленні Кравіц. У своїй постановці «Star Dust» Дуайт віддає дань Девіду Бові, чия музика зіграла визначну роль у житті хореографа.

Легендарна музика
«Star Dust» – це, насамперед, про Девіда Бові, а отже музика тут зіграє ключову роль. Поринути у світ Зіггі Стардаста допоможуть такі композиції як «Space Oddity» та «Rock N Roll Suicide». Окрім них глядачі згадають «Changes», «Heroes», «Modern Love», «Young Americans», а також останню випущену пісню митця – «Lazarus». Доповнюючи музику мовою рухів, Роден прагне, щоби глядачі відчули ті емоції, які може викликати музика Бові.

Талановиті танцюристи
Балет Complexions Contemporary Ballet отримав багато нагород, у тому числі престижну «Вибір критиків» від New York Times. Значну роль в «Star Dust» відведено одному з засновників балету, а також одному з найвизначніших танцюристів сучасності – Дезмонду Річардсону. За плечами танцюриста досвід роботи з Майклом Джексоном, Мадонною, Принсом та Аретою Франклін. До того ж він ставив хореографію для декількох сезонів та версій проекту «So You Think You Can Dance».

Нове слово у світі танцю
Complexions Contemporary Ballet подарував глядачам не тільки захоплюючі постановки, але й інновації у світі танцю, які можна простежити і в «Star Dust». Танцюристи переконані, що танець повинен руйнувати бар’єри, а не закріплювати їх. Неважливо, чи стосується це одного конкретного стилю, періоду, місця й культури, Complexions виходять за рамки всіх традицій, створюючи відкриту, постійно вдосконалену форму танцю, яка відображає рух нашого світу і всі його складові, як взаємопов'язане ціле. І це можна буде відчути під час виступу балету.

Прихильність глядачів
Результатом космічного поєднання музики Девіда Бові та хореографії Дуайта Родена вже насолодились американці. Так, прем’єра постановки відбулась у 2016 році в Детройті, та одразу здобула позитивні відгуки глядачів. Згодом можливість оцінити «Star Dust» отримали жителі Лос-Анджелесу, про що писало видання LA Weekly. Зокрема критики хвалять підхід хореографа, завдяки якому глядачі побачили абсолютно нового Девіда Бові – в образах танцюристів.

Поринути в космічний світ Зіггі Стардаста можна буде 25 листопада в Києві, 27 листопада в Одесі, 29 і 30 листопада – у Харкові та Дніпрі відповідно.

Схожі події

Народження балерини Народження балерини 1 Подія Народження балерини 30.03 - 30.03.2019 Лебедине озеро 24 березня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро 07 квітня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 07 квітня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати Чиполліно 31 березня 12:00, Нд Чиполліно Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Чиполліно Вже не хочу 31 березня Чиполліно Одеський театр Опери та Балету Придбати