Connan Mockasin

11 серпня 2019, Нд. 20:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 900 грн.
від 900 грн.

Про подiю

Концертне агентство HMG та музичне видання Comma представляють.

Connan Mockasin вперше виступить в Україні — зустрічайте наймилішого музичного генія з Нової Зеландії

Його теплий, м’який котячий голос і оригінальний гітарний стиль у купі з чарівливою дивакуватістю дають такий ефект, що неможливо пройти повз. Саме тому до фан-клубу артиста швидко увійшли Radiohead, Джеймс Блейк, Шарлотта Генсбур, Tyler, The Creator, Мак Демарко, Beck, MGMT та інші. Тепер ваша черга.

Коннан зростав у маленькому пляжному містечку на березі океану в Новій Зеландії, де й записав свій перший альбом «Forever Dolphin Love» (2010) — психоделічну приджазовану історію про чоловіка, який закохався у меланхолійного дельфіна. Хлопець взагалі не хотів показувати комусь свою музику, але мама змусила. Зі швидкістю тихоокеанських хвиль почали надходити пропозиції співпраці з усього світу, і два роки потому Коннан Мокасін вже гастролював по Австралії та Новій Зеландії разом із Radiohead.
Другий альбом «Caramel» (2013) записаний у готельній кімнаті у Токіо. Це іронічно-сексуальна мильна опера під ритм-енд-блюзові ритми і густий гітарний кисіль. The Guardian назвав реліз «тріповим мутованим соулом», порівнявши з платівкою Баррі Вайта під кислотою або романтичною комедією, дії якої розгортаються на Марсі. На цьому етапі Мокасін став новозеландським скарбом, а на його концертах почали відбуватися дива — то Мак Демарко у білявій перуці стане на бек-вокал, то Джеймс Блейк приєднається до джему.
У 2018 році Коннан Мокасін представив третій альбом «Jassbusters» та пов’язаний з ним аматорський фільм «Bostyn n’ Dobsyn» про гурт музичних вчителів-невдах. Цю історію артист почав вигадувати разом з друзями ще у школі, щоб вона розквітла більш ніж 20 років потому.
За розмазаними гітарними партіями Коннана одразу і не скажеш, що він захоплювався Джимі Хендріксом. Проте коли вслухаєшся, особливо наживо, розумієш: музикант вигадав власну манеру, чуттєву, витончену, за якою він моментально впізнається.
Зараз Коннан мешкає у Токіо з партнеркою і моделлю Playboy Хіромі Ошимою та дає інтимні, сповнені добра і любові концерти по світу, надаючи перевагу мальовничим локаціям — дах будинку в Окленді, старий кінотеатр у Берліні, ботанічний сад у Вільнюсі, а тепер і Южный Берег Киева.

Концерт приурочений до 5-річчя музичного видання Comma. Щороку редакція відзначає річницю особливою подією, часто в партнерстві з локальними промоутерами. Раніше це були фестиваль нової музики на Контрактовій Площі, перший український концерт Warhaus, сценічний дебют київського артиста Monoconda, а тепер — вечір з одним із найцікавіших музичних героїв нашого часу.

Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 13 серпня 19:00, Чт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 13 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати