Cosmic Ballade. Концерт Містичного Звуку

19 жовтня 2018, Пт. 19:00
АртПричал Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Cosmic Ballade. Концерт Містичного Звуку у Києві - фото №1 picture
Cosmic Ballade. Концерт Містичного Звуку у Києві - фото №2 picture
Cosmic Ballade. Концерт Містичного Звуку у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на Cosmic Ballade. Концерт Містичного Звуку?

1. Їх музика глибоко проникає в свідомість і приносить заспокоєння. Дивовижні інструменти, зібрані з різних куточків нашої планети, створюють під час концерту цілющу звукову ауру.
2. Купання в звуках гонгу - це оздоровлення людини на всіх рівнях буття: фізичному, психічному, енергетичному.
3. На концертах Алісії і Річарда люди відчувають легкість і оновлення, насолоджуючись музикою і перебуваючи в єдності і гармонії зі світом.

Куди б ти не йшов, ти вже там...

«Зупинись на мить. Тобі нікуди бігти, нема чого поспішати. Ти вже тут. Зупинись та прислухайся. Коли ти тихий і серце твоє спокійне, ти це чуєш. Всесвіт дарує тобі Космічну баладу.

Концерт містичного звуку «Космічна балада» - магічна звукова подорож у простір таємничого Всесвіту, також зустріч з Маленькім Всесвітом в нас саміх. Занурення у сакральні звуки, що забирають нас там, де ВСЕ ПОЧАЛОСЯ, ІСНУЄ Й ТРИВАЄ.

Містерії звуку у виконанні Алісії і Річарда - це завжди на багато більше ніж концерти. За багато років гри на гонгах і численних архаїчних інструментах, експериментуючи зі звуками, спонтанною імпровізацією і інтуїтивним співом, гонг-майстри знайшли свій власний шлях, свій унікальний стиль і звучання, наповнили свої концерти незвичайними звуками й лірикою. Створюючи глибокий медитативний простір, вони запрошують учасників у Подорож через світи, в простір Серця і таємничий Всесвіт. Їх музика запалює серця, торкаючись до найчутливіших струн душі.

Під час Містерії для вас будуть вібрувати космічні звуки гонгів, кристальних співаючих чаш, будуть звучати індіанська Флейта Любові і ностальгічна арабська флейта, обертони татранського Колюка і свистки, ніжні дзвіночки Koshi, шаманські бубни, варгани, інші незвичайні інструменти, що створюють ауру таємничості і зачіпають найглибші шари підсвідомості.

Під час Містерії прозвучать також їхні авторські ліричні композиції.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати