Crazy Bubble Show. Планета мильних бульбашок

23 грудня 2018, Нд. 11:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Crazy Bubble Show. Планета мильних бульбашок у Києві - фото №1 Crazy Bubble Show. Планета мильних бульбашок у Києві
Crazy Bubble Show. Планета мильних бульбашок у Києві - фото №2 Crazy Bubble Show. Планета мильних бульбашок у Києві афіша
Crazy Bubble Show. Планета мильних бульбашок у Києві - фото №3 Crazy Bubble Show. Планета мильних бульбашок у Києві квитки

Про подiю

Ваші діти люблять мильні бульбашки? А якщо це не зовсім звичайні бульбашки, а дійсно гігантські бульбашки, в яких помістяться навіть глядачі? Якщо так, то обов'язково відвідайте оригінальне, веселе і казкове дійство від Crazy Bubble Show.

Crazy Bubble Show тільки-но повернулася з вражаючих гастролей в Чехії і Німеччини і з радістю представлять своє шоу, щоб вражати українського глядача - від малого до старого.

Crazy Bubble Show - це ціла унікальна планета, де живуть і світяться різнокольоровими вогнями інопланетні чоловічки і літають величезні мильні бульбашки. А неймовірне лазерне шоу змусить малюків дивитися виставу з відкритими ротами!

Кожен бажаючий буде «проковтнутим» мильною бульбашкою. Ви зможете зробити фото цього незабутнього моменту для сімейного альбому!

Шоу-програма чудово підійде для дітей від трьох років.

Подаруйте дітям казковий настрій! Поверніться в казку самі!


Рекомендовано дітям від 3-х років до 12 років.
Вистава триває 70-80 хвилин

Інші дати