24-pay-mark Created with Sketch.

Пісні Скрябіна. Гурт Crazy Night

11 квітня 2024, чт. 19:00-21:00
Docker-G Pub Київ, Ігорівська 13/5
від 175 ₴
від 175 ₴

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Пісні Скрябіна. Гурт Crazy Night» у Києві?

  1. Ексклюзивна подія в пам’ять про Андрія Кузьменка та на підтримку книги «Люди, як кораблі».
  2. Нетлінні хіти Скрябіна у виконанні харизматичних Band Crazy Night.
  3. Вечір щирого спілкування та емоцій, що ніколи не забудуться.

Концерт «Пісні Скрябіна. Band Crazy Night» у Києві

Співатимемо невмирущі скрябінські тексти з дуетом в дві гітари Crazy Night (Сергій Хіцун, Віталік Дробанюк) в Docker-G Pub! Крім того, продовжуватиметься презентація книжки Олексія Кучеренка «Люди, як кораблі», про Кузьму Придбана при вході книжка буде враховуватися як квиток на концерт

У 2015 році не стало українського співака, композитора, поета, письменника, телеведучого, продюсера, актора та лідера гурту «Скрябін» – Андрія Кузьменко. Та його пісні живі й не втратили актуальності. Зараз вони набули нового значення. Його пісня «Сука війна» – стала виразом болю усього українського народу. Пісню «Мамо» полюбили іноземці. Жартівливі пісні підсилюють незламний дух українців, а ліричні – нагадують, заради чого ми боремося. Тому варто співати пісні Кузьми й не забувати їх автора.

Колись про всіх нас говоритимуть у минулому часі, але не про Кузьму Скрябіна. Добре знаний вислів, що найкращі йдуть першими, але видатні – не йдуть ніколи. Так і Кузьма щодня говорить із нами текстами своїх пісень, аудіокнижками, записами телепрограм та інтерв’ю... Андрій Кузьменко був винахідником, адже серед найкращих винаходів людства – це книжки, музика й фільми.

Саме задля збереження пам’яті була видана книжка «Люди, як кораблі», яка з’явилася за сприяння композитора театру та кіно Романа Загороднюка, продюсера Наталії Галаган та кінокомпанії «Пліч-о-пліч» та благодійного фонду імені «Кузьми Скрябіна», одним із видів діяльності яких є промоція української культури та мистецтва, а також збереження пам’яті про популярного українського співака Андрія Кузьменка.

Де купити квитки на концерт «Пісні Скрябіна. Гурт Crazy Night» у Києві?

Замовляйте квитки собі та друзям за вигідною ціною саме на Concert.ua.

Схожі події

MAX BARSKIH 17 травня 19:00, пт MAX BARSKIH Київ, Палац спорту від 690 ₴ MAX BARSKIH Вже не хочу 17 травня MAX BARSKIH Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 10 травня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Луцьк, Замок Любарта від 950 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 10 травня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Замок Любарта Придбати 1914. 10-РІЧЧЯ ГУРТУ 31 травня 18:30, пт 1914. 10-РІЧЧЯ ГУРТУ Київ, Bel etage від 590 ₴ 1914. 10-РІЧЧЯ ГУРТУ Вже не хочу 31 травня 1914. 10-РІЧЧЯ ГУРТУ Bel etage Придбати YUNA 2024 23 травня 18:00, чт YUNA 2024 Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 599 ₴ YUNA 2024 Вже не хочу 23 травня YUNA 2024 МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати