Crazy Stand-Up: Святослав Марченко

3 жовтня 2019, Чт. 20:00
Crazy Quentin PUB Київ, вул. Богдана Хмельницького, 32
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Crazy Stand-Up: Святослав Марченко у Києві - фото №1 Crazy Stand-Up: Святослав Марченко у Києві
Crazy Stand-Up: Святослав Марченко у Києві - фото №2 Crazy Stand-Up: Святослав Марченко у Києві афіша
Crazy Stand-Up: Святослав Марченко у Києві - фото №3 Crazy Stand-Up: Святослав Марченко у Києві квитки

Про подiю

Чому Варто піти на Crazy Stand-Up?

1.Сольное виступ Святослава Марченко в компанії друзів.
2. Актуальний гумор.
3. Незабутня атмосфера комедії.

«Crazy Stand-Up» – сміливі жарти від відомих українських коміків! Стендап – це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!

3 жовтня для вас виступає: :

СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО – комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України. Та його Crazy friends:

• АНДРІЙ БЕРЕЖКО – учасник проекту «Сomedy Батл» та «Відкритого мікрофону на ТНТ», переможець проекту «Розсміши коміка» та учасник телевізійного проекту «Ліга Сміху».
• СЛАВА БУ – учасник та організатор Standup_ks (Херсон) та Standup_Niko (Миколаїв), учасник телевізійного проекту «Розсміши коміка».
• СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО – магістр української філології. Лютий Народознавець, який розповідає про те, чим живе його єдине кохання – БАТЬКІВЩИНА. Переможець «Розсміши коміка», учасник телевізійного фестивалю «Ліги Сміху», автор і учасник гумористичних проектів.
• КИРИЛО МАЗУР – наймолодший комік України, двічі переможець шоу «Розсміши коміка», володар премії «Відкриття фестивалю» на українському фестивалі стендап-комедії.
• ДЕНИС ГОЛИШЕВ – резидент «Карате стендап клуба», автор студії «Мамахохотала».

Тривалість програми 1,5 години. Рекомендовано особам від 18 років.