Creedence Clearwater Revived

18 листопада 2020, Ср. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Подію перенесено з 09.04 на 18.11! Квитки залишаються дійсними!

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:(048) 7723372

Вперше в Україні! Золоті хіти легендарної групи Creedence Clearwater Revival прозвучать в Києві!

Брати Том і Джон Фогерти створили групу Creedence Clearwater Revival в 1967 році в Сан-Франциско. Їх геніальні кавер версії пісень Дейла Хаукінс (Dale Hawkins) "Suzie Q" і скрімінг Джей Хокінса (Screamin Jay Hawkins) "I Put A Spell On You" відразу стали хітами, і перетворили CCR в найпопулярнішу рок-групу не тільки Америки, але і завоювали їм титул "Краща група світу 1970". Золоті сингли "Proud Mary" і "Born On The Bayou" не покидали хіт-паради більше року. Виступ на знаменитому фестивалі у Вудстоку і ціла серія наступних синглів, які влаштувалися в "гарячій десятці": "Bad Moon Rising", "Green River", "Fortunate Son", "Down On The Corner", "Travelin 'Band", "Up Around The Bend "і" Lookin 'Out My Back Door ", перетворили CCR в легенду року ще за життя. На жаль крім талантів, група мала ще й самий невигідний контракт в історії грамзапису, що в підсумку призвело її до розпаду в 1972.

В кінці 80-х засновник CCR Том Фогерти (Tom Fogerty) відновив гастрольну діяльність разом з гітаристом британської групи Animals Джонні Гітар Вільямсоном (Johnnie Guitar Williamson) по Європі, Азії та Австралії. Успіх альянсу англо-американських музикантів був настільки колосальним, що навіть після трагічної смерті Тома Фогерти в 1990 році, група продовжила свої виступи, запросивши на роль провідного вокаліста Піта Бартона (Pete Barton), більше 20 років виступав у складі Animals і разом з легендами ритм -енд-блюзу Стівом кроппери (Steve Cropper), Спенсером Девісом (Spencer Davis) і Міком Гріном (Mick Green).

Нинішній склад групи відзначає своє 20-річчя. Разом з Пітом Бартоном, якого музичні критики прозвали за потужний голос "The Size Of Texas" ( "Розміром з Техас"), на сцену виходять ветерани року: Джефф Хаммонд (Geoff Hammond), легендарний барабанщик Денні Лейна (Denny Lane), гітариста Moody Blues і соратника Пола Маккартні за Wings, гітарист Грем Поллок (Graham Pollock) з The Hollies та бас-гітарист Алан Сагар (Alan Sagar), що прийшов з легенди кантрі-року 70-х - групи Slack Alice.

Їх популярність в Європі і Австралії - феноменальна: вони виступали перед 80.000 глядачів у Варшаві, зібрали 50.000 в Турині, 35.000 в Римі, концерти в Чехії, Італії, Німеччини та Польщі регулярно збирають аншлаги. За дві години поки триває шоу, група обрушує на шанувальників по всій Директорії золотий класики CCR: нестаріючі хіти "Have You Ever Seen the Rain", "Lodi", "Proud Mary", "Fortunate Son", "Who'll Stop the Rain" , "Run Thru the Jungle", "Suzi Q", які багатотисячні аудиторії співають разом з групою, перетворюючи концерт в дивне свято вічної музики Creedence!