Цвіт Кульбаби

8 грудня 2018, Сб. 19:00
Клуб Picasso Львів, вул. Зелена 88
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту "Цвіт Кульбаби"?

1. Послухати цікавий і позитивний фолк.
2. Гуморні тексти і запальні ритми.
3. Зарядитися енергєю сонячних кульбаб.

8 грудня клубі Picasso відбудеться концерт колоритних і вибухових хлопців з колективу "Цвіт Кульбаби". Ця професійна команда музикантів об'єднана шаленою любов'ю до фолку і готова заразити нею кожного!

Пісні гурту "Цвіт Кульбаби" - це музичний стиль українського етно-фолк-року. У кожній композиції відчувається драйвова енергія, яка надихає і наповнює. Історія колективу початку 10 років тому. Уже в 2009 році відбувся їх дебютний концерт і перша участь у фестивалі. І хлопців тут чекає успіх. На "Червоній Руті" вони перемагають у рок-номінації з треком "Катерина".

У цьому ж році група вперше їде виступати за кордон - до Польщі. А в 2012 році виходить дебютний альбом команди під назвою "Рижа" і перший відеокліп. У 2015 "Цвіт Кульбаби" оновлює пісню "Королєва"... І вона б'є всі рекорди! Кліп на цю композицію набрав майже 1,5 мільйона переглядів на каналі Youtube. У тому ж році колектив виступив із сольним концертом в Торонто.

Група не втомлюється радувати шанувальників концертами і новими треками. Один з них - "ПоБарабану". Але, звичайно, ніякі записи і кліпи не зрівняються з живими виступами! Так що бути всім обов'язково! Місце зустрічі: 8 грудня клуб Picasso.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати