"Д-р" / Доктор філософії

26 жовтня 2019, Сб. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу Доктор філософії?

1. Оцінити гострий гумор, який не дасть занудьгувати
2. Отримати відповідь автора постановки на питання, чи всі можна купити
3. Дізнатися, виведуть ошуканців на чисту воду

Браніслав Нушич навіть власну біографію розповів з гумором. Творіння драматурга ХХ ст. просякнуті сатиричними нотатками, для них характерні гострі повороти сюжету, інтрига і точне розуміння людської душі і психологічних мотивів.

На деякий час про Нушич забули, але ось уже 12 років його комедія «Пані міністр» збирає повні зали глядачів. А ще кращим визнано виставу «Доктор Філософії», просочений легким гумором і дивує поворотами сюжету. Комедія, актуальна в 1970-х не розгубила гостроти, і навіть знайшла нові фарби. Головних персонажів ви точно дізнаєтесь в сучасному суспільстві ...

«Д-р» - історія про добропорядних батьків і дітей, яких зараз би назвали «золотою молоддю». Комерсант Живота Цвійовічем мріє про прекрасне майбутнє для свого сина. Ось тільки сам Мілорад захоплений посиденьками з красивими дівчатами за келихом шампанського, але точно не справами батька.

І що з таким робити, якщо не віддати на навчання? Точніше не самого сина, а тямущого хлопця Велимира - він і статтю в журнал напише від імені Мілорада, і диплом з печаткою отримає - не кого-небудь, а «Доктора філософії» ... Ось тепер заживе Мілорад і без їхньої допомоги: в дружини візьме дочку самого Міністра залізничних шляхів разом з величезним приданим, і його, звичайно, визнають, у вищому світі. Він досягне справжнього успіху, добробуту, поваги важливих людей.

Головне, щоб хлопця ніколи не запитали, на чиїх теоріях він базувався, коли писав статтю «Динамічний механізм підсвідомості» ... Але ж запитають ж - і далі починається все найцікавіше. Як повернеться доля, і чим закінчиться ця історія?

Схожі події

Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Польська кров Польська кров 2 Події Польська кров 24.11 - 05.12.2019