3 червня 2018, Нд. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 349 грн.
від 349 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт D-Side Band?

1. Група, яка своєю творчістю відкриває нову сторінку сучасної музичної індустрії.
2. На 1000 років вперед - зазирни в майбутнє на сольному концерті Першого бойз-бенду України Dside Band!
3. Разом з Dside Band в концерті візьмуть участь студенти Dside Dance Studio - кращі танцювальні колективи країни і переможці світових чемпіонатів!

3 червня поспішайте в клуб Atlas на великий сольний концерт першого українського teen boys-band - D-Side Band! Кумири мільйонів дівчат і хлопців представлять круту програму «Танці до упаду». Буде потрясно!

Хлопці з D-Side Band блискавично стали популярними і завоювали серця не тільки однокласниць, але і сотень тисяч прихильниць по всій країні. Зашкалююча кількість переглядів на YouTube, ефектні образи і ультрамодний саунд - візитна картка бенду. Вони вже стали законодавцями молодіжної танцювальної моди і на цьому не зупиняться!

Програма сольника D-Side Band - це нові складні постановки, потужний відеоряд і - несподівані сюрпризи! Співпродюсер групи Руслан Махов обіцяє: цей концерт перенесе глядача на 1000 років вперед. Гряде справжня подорож в майбутнє!

«Подобаєшся мені», «Дівчинка Космос», «Телефон», «Бандити» і «Танці до упаду» - всі головні хіти групи обов'язково прозвучать на концерті. А ще тебе чекає відразу три прем'єри. Хлопці здивують незвичним для себе музичним стилем.

Разом з D-Side Band на сцену вийдуть успішні танцювальні команди країни і зірки світових чемпіонатів.

Побачимося!

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 650 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати