20 листопада 2019, Ср. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 500 грн.
від 500 грн.

Про подiю

DAGAMBA. LUDVIG VAN RAMMSTEIN у Києві! Чекаємо на вас 2019-11-20 в 19:00 на локації Палац Україна, Київ.
Ви можете придбати квитки на DAGAMBA. LUDVIG VAN RAMMSTEIN на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі.

Що буде, якщо з'єднати академічну освіту і важке сучасне звучання року, додати туди прибалтійської стриманості, італійського темпераменту, східну нотку і частинку української щирості? Вийде неймовірний classical crossover група Dagamba! За плечима цих хлопців безліч європейських фестивалів, 5 альбомів, латвійський аналог Греммі і більше 100 успішних концертів по всьому світу. Прийшов час відкрити Dagamba Україні!


20 листопада 2019 року в Національному палаці культури «Україна» в Києві відбудеться концерт групи Dagamba з ексцентричною програмою #LudwigVanRammstein. Як розповідає фронтмен групи, всі музиканти - справжні хулігани, які добре розбираються в класиці, але обожнюють Radiohead, Korn, Metallica і System of a Down. Так чому ж це все не поєднати? Цікаво ж, як би звучав Вівальді, якби він жив сьогодні. Мало хто знає, але в свій час Шостаковича можна було порівняти з металістами, так він шокував публіку. А Людвіг Ван Бетховен став би відомим рокером, але народився рано. Хто знає, може через кілька століть сучасні рок-зірки теж будуть вважатися класикою. Так чому ж не зіграти класику інакше вже зараз, щоб вона стала ближче до наших сучасників?

Cклад групи:
Віолончель, фронтмен - Вальтерс Пуце (Латвія)
Віолончель - Антон Троцюк (Україна)
Фортепіано - Дайніс Теніс (Литва)
Ударні - Артурс Ермакс (Італія)
Перкусія - Хамідреза Рахбаралам (Іран)

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати