5 грудня 2018, Ср. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт ДахаБраха?

1. Побачити і почути групу, що представляє культуру нашої країни на майданчиках фестивалів Glastonbury, Bonnaroo, Sziget і багатьох інших
2. Критики в своїх відгуках із захопленням характеризують їх діяльність в якості експерименту в області космології людської душі
3. Навіть Девід Бекхем не встояв перед чарівною піснею "Шо з-під дуба" і використовував для реклами свого бренду

"ДахаБраха" - нове слово в історії світової музики. Проект, який не має аналогів у світі за силою ідеї. Який резонансно представляє Україну за кордоном.

"ДахаБраха" створена Владом Троїцьким в стінах театру "Дах" в середині 2000-х. Молоді музиканти миттєво спрацювалися.

Сьогодні в їх активі нараховується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. І справляються з цим всім тільки чотири пари рук. Три дівчини і хлопець видають вражаюче потужний етно-хаус. У той же час в їхніх піснях є поклик предків, небувалий за силою і драйв, вони складні, мають багато прихованих смислів. І слухачі з неприхованим задоволенням підтверджують це. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.

Перший альбом вийшов у 2006 році, в минулому році - їх шостий альбом, який називається "Шлях". Сама "ДахаБраха" об'їздила півсвіту і ще трошки. Фірмові барабани, гуцульські шапки і тільки живий звук під час концерту творять зі слухачами щось неймовірне. За межею розуміння. На кордоні з чаклунством. І за цим відчуттям хочеться повертатися знову.