Dakh Daughters + ЦеШо

12 вересня 2018, Ср. 19:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

Dakh Daughters + ЦеШо у Києві - фото №1 picture
Dakh Daughters + ЦеШо у Києві - фото №2 picture
Dakh Daughters + ЦеШо у Києві - фото №3 picture
Dakh Daughters + ЦеШо у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Dakh Daughters + ЦеШо в Зеленому Театрі!

Чому варто піти на концерт?

1. Неймовірне поєднання музики, театру і жіночої харизми.
2. Відразу два актуальних соціальних проекта від метра сучасного мистецтва Влада Троїцького на одній сцені.
3. Побачити українське шоу, яке користується популярністю в європейської публіки.


Фрік-кабаре Dakh Daughters Band - це сім талановитих красунь, актрис театру «Дах» Влада Троїцького. Це п'ятнадцять музичних інструментів, діапазон вокалу від українського плачу до строгому грального і повний спектр людських емоцій. У них взагалі немає пісень. Кожна композиція - це окреме театральне дійство з виром почуттів, зворушливими героями і неймовірними історіями. Кожен виступ колективу перетворюється на справжній театральний перфоманс - Пафосний і глибокий за змістом одночасно. Це своєрідний український музичний "Вольтрон", який, об'єднуючись на сцені, виглядає завжди по-новому.


ЦеШо - новий проект режисера Влада Троїцького. Це Лялькове соціальне кабаре, в якому рефлексують над тим, що оточує нас кожен день, але залишається непоміченим. ЦеШо кажуть о проблемах сучасної людини. Артисти піднімають актуальні проблеми суспільства - співають як про війну і політику, так і про людські почуття і ставлення суспільства до сучасних реалій.
"Помічники" виконавців виступають їх лялькові копії, які допомагають посилити гротеск вистави і наочно відтворити глибокий зміст текстів артистів. ЦеШо - об'єднання театру, соціального сенсу і музики - акордеона, барабанів, віолончелі, гармоніки і контрабаса. Артисти танцюють на столі, співають фолк і кабаре російською та англійською мовами. Об'єднуючи музику і театр, ЦеШо розмірковують в сучасному світі і шляхи людини в ньому.


Не пропусти 12 вересня в Зеленому Театрі неймовірне шоу від ЦеШо і Dakh Daughters.

12 вересня, 19:00
Зелений театр, Паркова дорога, 2!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати