Dakh Daughters + ЦеШо

12 вересня 2018, Ср. 19:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

Dakh Daughters + ЦеШо у Києві - фото №1 picture
Dakh Daughters + ЦеШо у Києві - фото №2 picture
Dakh Daughters + ЦеШо у Києві - фото №3 picture
Dakh Daughters + ЦеШо у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Dakh Daughters + ЦеШо в Зеленому Театрі!

Чому варто піти на концерт?

1. Неймовірне поєднання музики, театру і жіночої харизми.
2. Відразу два актуальних соціальних проекта від метра сучасного мистецтва Влада Троїцького на одній сцені.
3. Побачити українське шоу, яке користується популярністю в європейської публіки.


Фрік-кабаре Dakh Daughters Band - це сім талановитих красунь, актрис театру «Дах» Влада Троїцького. Це п'ятнадцять музичних інструментів, діапазон вокалу від українського плачу до строгому грального і повний спектр людських емоцій. У них взагалі немає пісень. Кожна композиція - це окреме театральне дійство з виром почуттів, зворушливими героями і неймовірними історіями. Кожен виступ колективу перетворюється на справжній театральний перфоманс - Пафосний і глибокий за змістом одночасно. Це своєрідний український музичний "Вольтрон", який, об'єднуючись на сцені, виглядає завжди по-новому.


ЦеШо - новий проект режисера Влада Троїцького. Це Лялькове соціальне кабаре, в якому рефлексують над тим, що оточує нас кожен день, але залишається непоміченим. ЦеШо кажуть о проблемах сучасної людини. Артисти піднімають актуальні проблеми суспільства - співають як про війну і політику, так і про людські почуття і ставлення суспільства до сучасних реалій.
"Помічники" виконавців виступають їх лялькові копії, які допомагають посилити гротеск вистави і наочно відтворити глибокий зміст текстів артистів. ЦеШо - об'єднання театру, соціального сенсу і музики - акордеона, барабанів, віолончелі, гармоніки і контрабаса. Артисти танцюють на столі, співають фолк і кабаре російською та англійською мовами. Об'єднуючи музику і театр, ЦеШо розмірковують в сучасному світі і шляхи людини в ньому.


Не пропусти 12 вересня в Зеленому Театрі неймовірне шоу від ЦеШо і Dakh Daughters.

12 вересня, 19:00
Зелений театр, Паркова дорога, 2!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 1.02 - 02.02.2019 Вистава Чужі. Театр вух 02 лютого 19:00, Сб Вистава Чужі. Театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. Театр вух Вже не хочу 02 лютого Вистава Чужі. Театр вух Будинок архітектора Придбати