24-pay-mark Created with Sketch.

Dakh Daughters

від 350 ₴

Про подiю

Концерт Dakh Daughters у Хмельницькому відбудеться 13 травня 2023 року о 19:00 у Хмельницькій обласній філармонії.

Чому варто піти на концерт Dakh Daughters у Хмельницькому?

  1. Унікальний творчий колектив, який сьогодні має прихильників в усьому світі.
  2. Нова потужна програма, сповнена нестримної енергетики учасниць фрік-кабаре.
  3. Яскраві враження від найочікуванішої події сезону.

Концерт Dakh Daughters у Хмельницькому

Dakh Daughters – українське фрік-кабаре, у творчості якого гармонійно поєднані музика, театр та жіночність. Кожна композиція колективу – окрема постановка із захопливим сюжетом, своїми героями та виром емоцій. Мистецтво для Dakh Daughters – зброя, а слово – провідник сили. Чарівні майстрині віртуозно володіють грою на п’ятнадцяти музичних інструментах та широким вокальним діапазоном – від проникливого українського плачу до гроулінгу.

Шалена енергія творчості неповторних майстринь на сцені Хмельницької філармонії

13 травня ви почуєте нові та вже добре відомі пісні у виконанні феєричних Dakh Daughters. Обов’язково приходьте, щоб зробити приємні відкриття та пустити у свої серця цілющі емоції. А з ними – і віру у нашу Перемогу! Частину прибутку від концерту Dakh Daughters передадуть на потреби проєкту Тати Кеплер «Птахи» благодійного фонду «Відчуй». До зустрічі!

Де купити квитки на концерт Dakh Daughters у Хмельницькому?

Придбати квитки ви можете онлайн на сайті Concert.ua. Це зручний та надійний онлайн-сервіс. Спробуйте і переконайтеся!

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Один в Каное 18 червня 18:30, вт Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 ₴ Один в Каное Вже не хочу 18 червня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати