24-pay-mark Created with Sketch.

Dakh Daughters

від 290 ₴

Галерея

Dakh Daughters у Вінниці - фото №1 dakh-daughters-04_akademichniy-muzichno-dramatichniy-teatr-im.-m.-sadovskogo_150520231800_145

Про подiю

Концерт Dakh Daughters «Україна вогонь» у Вінниці відбудеться 15 травня 2023 року о 18:00 в Академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

Чому варто піти на концерт Dakh Daughters у Вінниці?

  1. Яскраве фрік-кабаре, що підкорило українську та світову публіку.
  2. Нова концертна програма «Україна вогонь», полум’яна й переможна.
  3. Незабутні емоції та яскраві враження від виступу чарівних Dakh Daughters.

Концерт Dakh Daughters у Вінниці

Dakh Daughters – відоме українське фрік-кабаре, утворене актрисами театру Влада Троїйцького «Дах». Ці чарівниці вже закохали в себе Сіетл, Сан-Франциско і Париж та потрапили на сторінки видань Rolling Stone та The New York Times. Учасниці колективу грають на 15-ти інструментах. Кожна їхня композиція – вибухове поєднання театру, енергії музики, щирих емоцій та жіночої краси. Dakh Daughters вражають широким вокальним діапазоном від українського плачу – до рокотливого гроулінгу. Їхні серця відкриті, і разом вони надійно тримають арт-фронт.

Шалена енергетика програми «Україна вогонь» на сцені Театру ім. М. Садовського

15 травня ви побачите розкішні номери із найкращими композиціями та новими роботами Dakh Daughters. Приходьте та розділіть найщиріші емоції із улюбленими артистками. Заряджайтесь на любов і віру! Частина прибутку буде передана на підтримку благодійного проєкту Тати Кеплер «Птахи». До зустрічі!

Де купити квитки на концерт Dakh Daughters у Вінниці?

Ви можете швидко оформити квитки на сайті Concert.ua. Продаж стартує 13 березня.

Схожі події

МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] 21 вересня 18:30, сб МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 590 ₴ МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Вже не хочу 21 вересня МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Event Hall на !FESTrepublic Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати